banner556

Özkan Sümer'i iki eski öğrencisi böyle anlattı: Katkısı çok büyük

Abdülkadir ve Uğurcan maç öncesinde açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 22.12.2020, 15:11
Özkan Sümer'i iki eski öğrencisi böyle anlattı: Katkısı çok büyük

Hatayspor Trabzonspor maçı öncesinde Abdülkadir Parmak ve Uğurcan Çakır birlikte açıklamalarda bulundu. İkili hayatını kaybeden Özkan Sümer ile ilgili konuştu

Özkan Sümer’in iki eski öğrencisinden Abdülkadir Parmak, “Trabzonspor’un en büyük efsanelerinden birini bugün kaybettik. Ben öğrencisi olarak onunla her konuştuğuma ondan çok şeyler öğrendim. Altyapıda herkesin en büyük destekçisiydi. Katkıları saymakla bitmez. Trabzonspor camiası ve taraftarı onu hiçbir zaman unutmayacak” dedi.


Bir diğer öğrencisi Uğurcan Çakır ise şöyle konuştu;
Özkan hoca bizim için sadece futbol adamı ve hoca değildi. Ondan çok şey öğrendik. Kişisel gelişimime çok katkısı oldu. Benim nikah şahidim de oydu. Bugün beni izliyorsanız onun katkısı çok büyük. 18-19 yaşındayken onun yanına gittiğimde bana çok şey öğretiyordu. Bana kaptan olabileceğimi milli takıma gidebileceğimi söylüyordu. Bana ve diğer genç futbolculara büyük katkısı oldu. Onun için bugün de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Bizi bir yerlerden izliyordur…
 

Yorumlar (4)
Serko61 1 ay önce
Büyük insan ilime bilime yeni gelişmelere açık kendini sürekli yenileyen fakat içindeki o Trabzonlu duruşunu hiç bozmayan büyük Trabzonsporlu Özkan Sümer mekanın cennet olsun INŞALLAH.
Özgür Ustaoğlu 1 ay önce
Sayın Abdülkadir Parmak, 3 rakibin arasına girerek top kaybı yapıyorsunuz defans dengesiz yakalanıyor ve siz beefendi yürüyerek cevap veriyorsunuz. Efsane için oynamak böyle birşey heralde. Sizden özür diliyor ts liler.
Hasan 1 ay önce
Çakan Hocamızın eserleri. Nur içinde yatsın. Yaşarken de severdim. Dönüşte dedenizi ziyaret edin koç yiğitlerim
Özgür Ustaoğlu 1 ay önce
Parmak yorumum hatay maçı ilk devresi içindir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@