Özkan Sümer'den transfer açıklaması: "Kampa kadar..."

Özkan Sümer transfer konusunda açıklamalarda bulundu.

Özkan Sümer'den transfer açıklaması: "Kampa kadar..."

Advertisement Advertisement

Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer kulübün transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdülkadir Ömür'e gelen teklifle ilgili konuşan Sümer, "Somut bir teklif yok ancak 25 milyon sterlinlik rakam aracılar vasıtasıyla dolaşıyor. Bu boyutta bir öneri gelirse elbette kulübün, mevcut şartları doğrultusunda ona ilgisiz kalacağını sanmıyorum" dedi.

Yusuf Yazıcı'ya gelen tekliflerin çok güvenilir olmadığını belirten Özkan Sümer, "Yusuf konusunda teklifler çok güvenilir değil. Bu teklifler de olasılıklar üzerine, birilerinin aracılığıyla olan bir durum" şeklinde konuştu.

Sümer, yapılacak transferler konusunda olumlu ve olumsuz bazı gelişmeler olduğunu sözlerine ekleyerek girişimlerinin olduğunu ancak elde edilen bir şey olmadığını söyledi.

Yeni sezon hazırlıkları konusunda iki kamp etabının da yurt dışında yapılacağını vurgulayan Özkan Sümer, "Transferlerin kampa kadar biteceğini düşünüyorum" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kral 61
Kral 61 - 11 ay Önce

Abdül Kadir 50 milyon € teklif edilmedikçe Avrupa’yı Trabzonspor dan görmeden satılmasın

DUMANOĞLU
DUMANOĞLU - 11 ay Önce

başakşehir in burak içim 2,5m+frei takası konuşuluyor, umarım olur. burak bence kafasında trabzon u bitirmişken zorlamaya gerek yok. hem ihtiyacımız olan bir kanat oyuncusuna da sahip olmuş oluruz.

Ahmet ATALAR
Ahmet ATALAR - 11 ay Önce

Kampa transferler bitirip gidersek bir ilk olacak

banner426

banner204