kebir

Özer'den Trabzonspor'a yanıt: Kimsenin gücü yetmez...

Özer Hurmacı Trabzonspor'un açıklamasına yanıt verdi

Özer'den Trabzonspor'a yanıt: Kimsenin gücü yetmez...

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da forma giyen Özer Hurmacı, eski takımı Trabzonspor'un kendisi hakkındaki açıklamalarına cevap verdi.

Özer Hurmacı, yaptığı yazılı açıklamada, bordo-mavili kulübün eksik ve yanlış bilgilerle şahsını haksız yere hedef gösterdiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Trabzonspor'da başkanlık koltuğu el değiştirdiği günlerde yeni başkan, eski yönetimin yaptığı hatayı tüm kamuoyu ile paylaşmıştı. Başkan, 'kulüpten alacaklarımı bıraktığım halde sözleşmemin feshedilmediğini ve bu tabloyu ortaya çıkaranın ben değil eski yönetim olduğunu' beyan etmişken 8 Ağustos 2018 tarihli açıklamanın ne amaçla yapıldığı meçhuldür. Ulusal ve uluslararası spor camiasının bildiği üzere; uzun bir hukuki süreç sonrasında bu uyuşmazlık konusunda haklılığım kesinleşmiştir. Futbol hayatımı bitirmeye yönelik yapılan haksız eylemler sonrasında açtığım dava ile alacaklarım Türkiye Futbol Federasyonunun en uzun süren davası sonunda 2 yıl gecikme ile tarafıma ödenmiştir. Kararın kesinleşmesinden sonra bile 7 ay geçtikten sonra tarafıma ödenen bu meblağı kulüp yönetimi sanki son gün öğrenmiş gibi davranmaktadır."

EN BÜYÜK BUHRANI YAŞADIM

Tarafına yapılan büyük haksızlıklar sonucunda memleketi Trabzon'dan ayrılmak zorunda kaldığını aktaran Özer Hurmacı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu ayrılıktan sonraki transferimde futbol hayatıma devam edebilmek adına transfer sezonunun son günü hiçbir pazarlık payım olmaksızın başka bir kulüple istemediğim şartlarda bir sözleşme imzaladığımı bir kez daha belirtmek isterim. Tüm bunlardan sonra ve bunlar yetmiyormuş gibi; alacaklarımı talep ettiğim davama karşı Trabzonspor dava açarak spordan men edilmemi talep etti. İlk derece yargılama yapan Uyuşmazlık Çözüm Kurulu aşamasında Trabzonspor'un bu talebi kabul edildi ve aleyhime çıkan 6 ay spordan men kararı ile hayatımın en büyük buhranını yaşadım."

TRABZON ÇOCUKLARI GÜNAH KEÇİSİ İLAN EDİLDİ

Trabzonspor'dan alacaklarını bırakıp giderken en kötü muamele ve spordan men talebiyle karşılaştığını kaydeden Özer Hurmacı, "Ancak birçok yabancı futbolcu hem alacaklarını aldı hem de bu oyunculara fesih tazminatları ödendi. Hatta sözleşmesini fesheden bazı yabancı futbolcular, alacaklarına istinaden yeniden kulübe transfer edildi. 'Trabzon Çocukları' ise hedef gösterildi, günah keçisi ilan edildi. Trabzonspor Kulübü açıklamasında 'Ancak uzlaşı adına yapılan tüm girişimler Trabzon'un Çocuğu diye anılan Özer Hurmacı tarafından karşılıksız bırakılmıştır' denilmiştir. Bu tamamen gerçek dışı bir ithamdır. Yeni yönetim ile yaptığımız görüşmelerde bazı yabancı oyunculara yaptıkları şekilde dava konusu alacaklarımın tarafıma ödenmesi durumunda, süresi ve ücreti ne olursa olsun boş mukaveleye imza atacağımı belirttim fakat bu teklifime cevap verilmedi." ifadelerini kullandı.

KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Trabzonspor'un bir önceki yönetiminin kendisini memleketi Trabzon'dan haksız bir şekilde kopardığını, şimdiki yönetimin ise futbolu Trabzonspor'da bırakma olanağını elinden aldığını belirten Özer Hurmacı, şunları kaydetti:

"Bu tablonun buralara gelmesindeki asıl sorumlular hala kulüp bünyesinde barınırken ve bu kişilere hesap sorulmazken, şahsıma yapılan saldırılar hedef saptırmaktan başka bir şey değildir. Tüm spor camiası ve Trabzonlu hemşehrilerim şunu bilsinler ki kulüp bünyesinde futbolcu iken tüm fedakarlıkları yaptım ama ihanete uğradım, sezon başında yine fedakarlık yapmaya hazırdım ancak elim havada bırakıldı. Ben spor hayatımda kazandığım her kuruşu yine memleketim Trabzon'a yatırdım, bütün planlarımı futbol sonrası yaşamımı Trabzon'da sürdürmek üzerine kurdum ve bunların hepsini büyük bir aşk ve tutku ile yaptım. Benim Trabzonluluğumu sorgulamaya kimsenin gücü yetmez."

Trabzonspor'un Özer açıklamasını okumak için tıklayın;

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 23:08
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 5 gün Önce

Biri şuna Ankaraspor da oynarken yılbaşında kendisine yapılan teklife rağmen, Ankaraspor la sözleşme yenileyip, Fener’e para kazandırarak gitmesini hatırlatsın, o zaman da Trabzon lu muy dünya. Haram olsun

Fathe
Fathe - 5 gün Önce

Senin ne olduğunu herkes 5 milyon tl ye anladı ne anlatsan boş ama ben adamım diyorsan o zaman 5 milyon tl lik konbine alır trabzonlu durumu olmayan gençlere dağıtırsın. Hane büyük trabzonspor lusun ya hadi ispatla bakalim

MerNoire28
MerNoire28 - 5 gün Önce

Sen bundan sonra mümkünse trabzona uğrama zaten trabzonspor görünümlü şikecilerin uşağı ben trabzonlu olmama ramen senden daha iyi bir trabzonspor luyum hemde yurtdışında yaşayan biri olarak

Osman Ertuğrul
Osman Ertuğrul - 5 gün Önce

Hepde haklı olsan Trabzon Spor bu haldeyken Trabzon sporu ne duruma tüşürdugun gerçeğini değiştirmez seninde Ersun yanal dan farkın yok

devran
devran - 5 gün Önce

adam olsan bir trabzonlu olarak fenerde oynamazdin lemide senin gibin trabzonlulugu tartisilir iki yüzlüler para diye herseyini sattin kalkmis trabzonluymus da trabzonlu fenerde oynamaz neden para icinmi trabzona giciklik olsun diyemi

Alparslan
Alparslan - 5 gün Önce

Orjinal çocuk yaaa. Neyin kafasını yaşıyon. Sen sanırım hak etmeden aldığın paranın sarhoşluğundasın

Uğur şen
Uğur şen - 5 gün Önce

Ahlak yoksunu...

coskun
coskun - 5 gün Önce

Sen tam bir gunah kecicisin


banner426

banner393

banner427