banner556

Ozan Tufan'ın transferine Sörloth engeli!

Ozan Tufan'ın transferi Sörloth nedeniyle gerçekleşmemiş.

Trabzonspor 24.11.2020, 18:27
Ozan Tufan'ın transferine Sörloth engeli!

Ozan Tufan, yaptığı açıklamada Fenerbahçe'den önce görüştüğü takımı ve transfer görüşmelerine dair flaş açıklamalarda bulunurken Trabzonspor'un eski yıldızıAlexander Sörloth hakkında bombayı patlattı! 

Ozan Tufan ""Her Türk oyuncunun kariyer planında Avrupa vardır ancak doğru şartlarda gitmek istedim hep. Benim amacım Avrupa’da bir gözüküp geri gelmekten ziyade, oralarda uzunca süreler kalabilmekti. Bu bağlamda bundan birkaç yıl önce Crystal Palace benimle çok ciddi bir şekilde ilgilendi ve imza aşamasına geldik. Uçak biletlerimize kadar gönderildi, tam gideceğimiz günün öncesindeki bir maçta Crystal Palace’ta Sako sakatlandı. Kulüp, acil olarak o bölgeye takviye yapma kararı aldı ve benim transferim gerçekleşmedi. Benim yerime Sörloth’u aldılar. Bu konunun detayları çok bilinmez ancak başımıza böyle bir şey gelmişti." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
halil bilgin 2 ay önce
Bu da kendini nimetten sayıyor... Sen sörloth un S si olamazsın ŞAŞI... Adamınn üzerinden PRİM KASMA...
Hakan 2 ay önce
İnsanların rahatsızlığı ile dalga gecmeyelim..
MerNoire28 2 ay önce
Bu çakma topçu kendini dev aynasında sanıyor sen Şenol hocana teşekkür et sahada dökülütorsun ama nedense seni oynatıyor özel bi torpilin var galiba ha burada sen kendini kiminle kıyasladığına bir bak istersen aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış
Hakkı 2 ay önce
Ozan Tufan ı severim..trabzonspor a saygısızlık yapmayan her futbolcu gözümde adamdır..neticede ekmek parası için fb de..
Mantıklı 2 ay önce
Sen önce şu İşkembeni bir boşalt ondan sonra transferi konuşursun !!Yarım Sumocu !!!
AMİGO 2 ay önce
OZAN TS DE OLSA BAYILIRSINIZ
Erdal 2 ay önce
Birkaç yıl önce ilgilendiler diyor sörloth ne alaka o zaman
emre 2 ay önce
sörloht un kim sen kimsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@