7m


7m

hyundai

Orhan Ak'tan Bakasetas ve penaltı yorumu: Cesaret...

Trabzonspor'da Orhan Ak maç sonunda konuştu

Trabzonspor 19.01.2022, 22:32
Orhan Ak'tan Bakasetas ve penaltı yorumu: Cesaret...

Trabzonspor yardımcı antrenörü Orhan Ak, 1-1 sona eren Giresunspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. 

Orhan Ak şöyle konuştu;

Giresunspor takım savunmasını çok ciddi yapan bir takım. Biz özellikle ilk yarıda istediğimiz oyunu oynayamadık. Topu hızlandıramadık. İkinci yarıda daha çoşkulu tehditkar oynadık. Tam gol atacağımız dakikalarda gol yedik. Berbaerliği yakaladık. Son dakikada bir fırsat geldi kullanamadık. Futbol bir olasılık oyunu, kullanamadık. Şimdi yine önümüzde bir süreç var, en iyi şekilde hazırlanacağız.

O dakikalarda oyuncuya biraz insiyatif bırakıyorsunuz. Bazı oyuncular vardır zor anlarda oyunun içinde kaybolabilir. Bugün Bakasetas oyunun tamamında oyunun içine girmeye çalışan sorumluluk alan bir futbolcuydu. 90 artıda böyle bir penaltı yakalamışsınız o cesareti kendinde bulmak önemli bir şey. Kısmet bu. Kalecinin de ciddi bir başarısı var tebrik ediyoruz.
 


Yorumlar (16)
salih 4 ay önce
Edin Visca varken 2. kez penaltıyı Bakasetas'ın kullanması büyük bir hata. Sözde hoca Orhan Ak, takım şampiyonluğa oynuyor ve bu maç sıradan bir maç değil dışardan müdahale etmeliydin.


7
Uzaklarin Trabzon Sevdalisi 4 ay önce
Kesinlikle. Ikinciyi penaltiyi ya Visca ya Cornelius kullanmaliydi. Bozuk moralle kullandi.
Erdem 4 ay önce
Giresunspor maçından ders alacağınızı bilsem 1 tane olumsuz yorum yazmam. Fakat bu takım son anda şampiyonluk kaçırmaktan zevk alıyor. Bu sene bu huyundan vaz geçer mi bilmiyorum. Ne yazık ki diğer hastalık da penaltı kaçırma hastalığı. Ne kadar aciz bir takımız ki penaltı atacak adam yok. Milyon € lar alan adamlarımız var penaltı becerip atan adamımız yok. Baker da Türkiye Kupasında son dakika da penaltı şov yaptığı gibi.
Sürmeneli 4 ay önce
1 penaltı kaçırmış adamın 2. penaltıyı atmasına engel olacaktı teknik ekip. Penaltı kaçırmış adamın psikolojik olarak sıkıntılı olma ihtimali yüksektir.
Uzaklarin Trabzon Sevdalisi 4 ay önce
Kesinlikle.
Oflu 4 ay önce
RUHSUZLAR yazıklar olsun.
Trabzonsporlu 4 ay önce
Yazıklarolsun. Bu takımdan ne köy olur nede kasaba.
Osman Sezer 4 ay önce
Onlar ciddi savunma yapıyorda peki sen ne yapıyorsun. Yoksa sen hücumlarını lakaytmı yapıyorsunki başarılı olamıyorsun. Sen şu Berat denen kağnıyı benim gibi o kadar süre nasıl izledin, nasıl sabrettin. Berat bu takımda ilk onbirde oynayamaz nokta.
Soner colak 4 ay önce
Adamalar 2.yarı viscayı sahaya gömdü.bu takımdan sampiyonluk bekleyenin aklından şüphe ederim
Özgür ata 4 ay önce
Cahil cesareti, bir daha asla baka penaltı kullanmamalı, visca ya da cornelius halleder o işi. Hatta baka korner de kullanmasın, bir bakın kornerlerine, hep ön direkteki rakip karşılıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@