Onur Kıvrak'ı kaleciliği bırakmadan önce davet edeceğiz!

Trabzonspor Altyapı Koordinatörü Hamit Cihan'dan Onur Kıvrak Projesi.

Onur Kıvrak'ı kaleciliği bırakmadan önce davet edeceğiz!
banner432

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Altyapı Koordinatörü Hamit Cihan Haber61 TV’de Tuncay Lakot’un konuğu oldu. Altyapıdaki çalışmaları ve gelecekte yapılması planları açıkladı.

Trabzonspor’da oynayan oyuncuların futbolu bırakmadan önce altyapıda 1 yı geçirmelerini planladığını belirten Cihan, Onur Kıvrak örneğini verdi.

Cihan “Futbolu bırakmak üzere olan, Trabzonspor’da oynayan üst düzeyde oyunculara bir yıl öncesinden gelip altyapıdaki antrenmanlara katılmalarını tavsiye düşüncemiz var. Örneğin; Onur Kıvrak Kaleciliği bırakmadan bir yıl önce gelip altyapı antrenmanlarına katılmasını talep edeceğiz. Bir sonraki süreçte antrenörlüğe başvurduğunda da onun için daha kolay bir süreç olacak. Yapmak istediğimiz bu. Üst seviyede elit olmuş oyuncuları alt yapıda antrenmanlara katmak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 17:16

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sami
sami - 7 ay Önce

Güzel fikir ...bunu Almanyada 90 larda oynadigim Club uyguluyordu.

İsa Sayar
İsa Sayar - 7 ay Önce

Harika bir fikir.

Armağan
Armağan - 7 ay Önce

Yeni yönetim geldi geleli güzel şeyler duymaya başladık projeler adına.Ekonomik anlamda herşey ortada zaten o ayrı

Halil
Halil - 7 ay Önce

Bu yönetimi sonuna kadar desteklemek lazım,bir enkazı devraldilar ve barsak yok olacağız ama ne yazılımı TS nin taraftara en çok ihtiyaç duyduğu dönemde taraftar kayıp,kamu kayıp ve en önemlisi TS li iş adamları kayıp.nerde kombine? Kombine canlı para demektir ama olmaz ne gereği var bu yönetim sonra iyi şeyler yapar.nerde forma satışları?sonra neden biz sponsorluk anlaşması yapamıyoruz yahu nasıl olacak o iş.milletde deki zaten olacak sana sponsor ama sen 25 yıl önce futbolcunun sırtından aldığın forma ile anlamanın kahvesinde maç izleyeceksiniz.sonrada takımı beğenme,başkanı beğenme,hocayı beğenme,futbolcuyu beğenme ve sende takıma hiç bir şey verme sakin haaaa sasiripta TS nin yararına bir şey yapmayın sonra takım düzlüğe çıkar ne gereği var

Ertan
Ertan - 7 ay Önce

Tavsiye düşüncesi olmasın İLERİDE GERÇEK OLSUN.Büyük kaptan ONURA selam olsun ve hep bizimle kalsın...

banner393

banner426

banner443

banner441