Onazi'de umutlar ikinci yarıya

Trabzonspor’da uzun süreli sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Ozani’nin dönüşü, Süper Lig’in ikinci yarısına kalmış durumda.

Trabzonspor 31.10.2019, 08:14
Onazi'de umutlar ikinci yarıya

Trabzonspor'da uzun süredir sakatlığı sebebiyle takımdan ayrı kalan Onazi, her ne kadar rutin program dahilinde çalışmaya başladıysa da Nijeryalı futbolcudan beklentiler artık Süper Lig’in ikinci yarısına devretmiş durumda.

Aldığı kilolar dikkat çeken Onazi’nin maç eksiği de teknik direktör Ünal Karaman’ı düşündüren noktaların başında geliyor. Milli arada ve devre arasında arkadaşlarına yetişmesi için özel bir programla çalışacak olan Bordo-Mavili futbolcunun ikinci yarıyla birlikte orta sahadaki alternatifler arasına katılabileceği dile getirildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
YÜCEL 2 yıl önce
onaziyi bu saatten sonra beklmek hayel olur evet ağır bir sakatlık geçirdi kolay degil ama kendiside suçlu,çünkü kendine hiç iyi bakmamış o kilolar nedir Allah aşkına,onun bölgesine oyuncu almamız gerekiyor devre arası mutlaka,işimiz onaziye kalırsa yandık
Mustafa Necati kul 2 yıl önce
Kardeşim acımayacaksın koşturacaksın sonra kilo aldı dersin. Suç trabzonspor yönetiminin merhametli davranmasında. Biraz aklınızı kullanın.
Yer Bordo, Gök Mavi 2 yıl önce
Onazi tam formunu bulmustu ve ona ihtiyac var iken sakatlanmisti. Eger ki gecen yili sakatlanmadan oynayarak gecirseydi durumumuz daha farkli olurdu bu kesin. Ancak ön liberoda artik onazi gelsin diye beklemiyorum ben cunku orada yeterli sayi ve efektif oyuncuya sahibiz. Onazi artik transfer icin calissin obi transferi gibi bir de nijeryali stoper bulsun bize. Zaten yaz transfer doneminde gitmesi muhtemel kanaatimce. Parmak satilmazsa tabi.
Murat 2 yıl önce
Onazi oynasa da, form tutması ve takıma direkt katkıda bulunması, ikinci yarının ortasını bulur. Eski formunu yakalayabilirse tabi. Sezon sonuna doğru form durumuna bakılıp karar verilir. Bu sezon fazla birşey beklememek lazım.
yasar 2 yıl önce
ne bitmez sakatlıkmış.
Selim Ünal Konya eregli 2 yıl önce
Sanki vatan kurtaran saban

Gelişmelerden Haberdar Olun

@