Ömer Sağıroğlu'dan Haber61'e önemli açıklamalar

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu Haber61'e konuştu.

Ömer Sağıroğlu'dan Haber61'e önemli açıklamalar

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, kasımpaşa ile yapılacak olan karşılaşma öncesinde Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Sağıroğlu, Olcay Şahan’ın kadro dışın kalması ile ilgili olarak “Bu tarz hadiseler bütün spor kulüplerinde olabilir. Bu oyuncular rüştünü ispat etmiş belli bir konuma gelmiş oyuncular. Bunların zaman zaman kaprisleri olacaktır. Bu sahada hocamızın vereceği karardır. Biz hocamızın kararı doğrultusunda hareket edeceğiz. Biz uğraştıüğımız sıkıntıların yanında bunlarla uğraşmek bizim için zul. İnşallah bunlarla uğraşmayız. Burada kapris değil iyi bir birliktelik lazım” dedi.

Trabzonspor’un son haftalarda aldığı yenilgiler ile ilgili konuşan Sağıroğlu, “Bu sonuçlar her zaman olacaktır. Futbol 3 ihtimalli sonuçlara gebedir. Yenildiğimiz maçları kötü oynayarak yenilmedik. Bizim hedefimiz belli. Şampiyonluk Trabzonspor’un her zaman amacııdr. Ama bizim şuandaki amkacımız ekonomiyle ilgilidir. Biz Ünal hocamızın iyi bir aşama yaptığına inaıyoruz. Hatalı goller kaçan penaltılar her zaman olacaktır. Biz takımın genel duruma bakıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ömer Sağıroğlu Kulüpler Birliği’nin aldığı TL kararı ile ilgili olarak “Yabancı oyuncuya kurunuzu TL’ye deme şansımız yok. Kulüpler birliği Türk Spor kulüoplerinin devam etme adına ortak bir karar aldı. Türkiye’de yaşıyorsak biziğm paramız TL: her şeyimizi TL üzerinden yapmamız alzım. Yabancılardan bunu isteme şansımız yok ama Türklerden isteyebiliriz. Bu da ileriki dönemlerde yabancı oyuncu sayısının azalmasına eden olacaktır. TL üzerinden anlaşma yapılır, Gelirlerine görede harcama yaparlarsa kulüplerin kurtulacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ekonomik durum ile ilgili konuşan Sağıroğlu, “biz buraya geldiğimizde bırakacağız diye gelmedik. Trabzonspor’un ekonomik yapısını belli bir yapıya getimek ve buradan devam etmek için bu süre bize yetmez. Beklenen destek söz konusu olduğunda herşeyimizi buraya harcayacağız. Aralık ayındaki durum ne getirir. Bu sadace bizim yönetimimizin yapacağı katkı ile olmaz. Biz bir yerlere güvenerek geldik ve güvenmeliyiz de. Camizmıza güvenmeliyiz. Trabzonspor’un borcu az bir şey değil. Bu borcu bütün yöneticilik yapan insanların  servetleri karşılamaz. Destek önemli” dedi.

Ömer Sağıroğlu, Kasımpaşa maçı için yaptığı değerlendirmede, “Galibiyetten başka bir şey beklemiyoruz. Galibiyete çok ihtiyacımız var. 1-0 olsun bizim olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2018, 18:08
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sami
sami - 2 yıl Önce

Yönetimin enazindan Bir durusu var. buda iyi birsey….

Necdet
Necdet - 2 yıl Önce

Adam gibi adam ömer Bey cok iyi bir insan

HAKAN CENGIZ
HAKAN CENGIZ - 2 yıl Önce

bos konusmayi birakin da takimi düzeltin.....

takım taraftarı
takım taraftarı - 2 yıl Önce

Siz futboldan ne kadar anlıyorsunuz siz milleti aptal yada manyak mi zannediyorsunuz biz başka maçlara mi bakıyoruz tv ye başka maç mi seyrediyoruz iki maçta da sahada ne yaptığı belli olmayan hiç bir zaman beraber oynamayan devamlı kopukluk olan orta sahada bir tek Onazı birşeyler yapıyor kanatlar berbat biz evde nasıl seyrediyorsak Ünal da öyle bu Pairerai çok övülüyor ama defansif sıfır ikinci gol adama koyacağına uzaklaşıyor oysa tek çabuk oyuncu adama koşsa yetişebilir hatta rahatsız eder Kucka yi çıkar ve Abdülkadir parmak veya Batuhanı oraya koy

Hasan Kologlu
Hasan Kologlu - 2 yıl Önce

Kesinlikle yonetim devam etmeli ve adamlara yardim edilmeli

SIRADAKİ HABER