Okay'ın yerine kim oynayacak?

Trabzonspor'da cezalı duruma düşen Okay'ın yerine Medjani'nin oynaması bekleniyor

Trabzonspor 22.02.2017, 08:58
Okay'ın yerine kim oynayacak?
Trabzonspor, Aytemiz Alanya karşısında sadece 2 puan değil, 2 de kritik oyuncusunu kaybetti. O isimlerden biri sakatlanan Durica olurken, diğeri de cezalı duruma düşen Okay Yokuşlu’ydu.

Okay’ın yerine Medjani

Alanya maçında 20 ikili mücadele kazanarak bu anlamda ligde bir ilke imza atan başarılı futbolcu, bu haftaki Konyaspor mücadelesinde takımındaki yerini alamayacak. Orta sahadaki kilit oyuncusunun yerine teknik direktör Ersun Yanal alternatif arayışlarına şimdiden başladı. Deneyimli hocanın arayışlarına hafta boyunca devam edeceği, son kararını ise yapılacak olan taktik antrenmanların ardından vereceği öğrenildi. Bu noktada Okay Yokuşlu’nun formasına en büyük aday ise aynı bölgenin etkili ismi Medjani olarak görülüyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
sam 4 yıl önce
onazi medjani mantıklı görünmüyor. medjaninin ne savunması var ne de hücumda var. m.bero oyunu iki yönlü oynayabiliyor bero-onazi daha mantıklı olur.
babus 4 yıl önce
okayla medyaniyle olmaz bu isler genc birisini oynatin
TOR 4 yıl önce
Konya maçı 4-4-2 iyi olurdu: Onur /// Pereira - Uğur - Akbaş - Mas /// OLcay - Bero - Onazi - Y. Erdoğan /// Rodellega - N'Doye
Yüksel 4 yıl önce
Duricanın yerine medjani..okayın yerine abdulkadir veya bero uyar. Ersun hoca kesin aytaçı oynatır
Hakan S. 4 yıl önce
Okay/Medjani - Durica/M.Akbaş. Alanya maçındaki diğer 9 isim aynen sahada.11 bu şekilde olur muhtemelen..
fanatik abdullah 4 yıl önce
okayın yerine abdulkadir oynamalı şans verilmeli ersun hoca şansver şans ver zaten vermessinde nafile yazıyoruz cünkü onun kimliğinde trabzon yazıyor 17 mactır endoya şansveriyon neden adam toptan anlamıyor golübilen nyok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@