7m


7m

hyundai

Okan Koçuk'tan penaltı açıklaması: Nereye atacağını bana göstermişti

Bakasetas'ın penaltılarını kurtaran kaleci Okan açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 19.01.2022, 22:11
Okan Koçuk'tan penaltı açıklaması: Nereye atacağını bana göstermişti

Trabzonspor’un 1-1 berabere kaldığı Giresunspor’da kaleci Okan Kocuk maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Okan şöyle konuştu;

Penaltı olduğunda üzüldük. Çok iyi performans göstermişti arkadaşlarımız. Çok eksik gelmiştik buraya. 3 puanı da hak ettik. Son dakika penaltı olunca çok üzüldüm. Penaltıyı çıkardım. Sonra tekrarlandı yine çıakrdım. Buradan 1 puanla ayrıldık. 

Kaleci antrenörümüzle sürekli maçlara bakıyoruz. Son penaltı olduğunda Bakasetas’ın nereye atacağını gösterdi. Takımın en iyi duran top kullananı o , yine onun kullanacağını düşündüm ancak aynı köşeye atmayacağını düşündüm ve öyle de oldu.
 


Yorumlar (14)
Erdem 4 ay önce
Bu takımın DNA sında son anda şampiyonluk kaçırma var. Birde bu takım penaltı atma özürlü. Bugün Bakasetas 10 penaltı atsa 10 tanesini de kaçırırdı. Fakat ben Bakasetasa kızmıyorum ona penaltı attıranda kabahat.
Murat 69 4 ay önce
geçen maçta nerdeydin
Murat 69 4 ay önce
havalara girme sadece şansın yardım etti size ve sizin gibilere rağmen bu takım şampiyon olacak TS liler moral bozmak yok bu şeyler olacak inanın yine şampiyonuz canini ve vakeme geldiğinde yine eskisi gibi olacağız lütfen tam destek istanbul ve uşaklarını yine ezeceğiz onurumuz duruşumuz yeter bu futbolu şimdiye kadar niye oynamadınız zeki yavru sana ve senin gibilere yazıklar olsun bizde topa vuramıyordun bize aslan kesiliyorsun unutma ilahi adalet var oynamana bir diyeceğim ama bu kinin niye anlayamadım
Erdem 4 ay önce
Bende senin gibi düşündüğüm konular var fakat Avcı da transferden çok takıma bakmalı. Şampiyonlar ligi kadrosu kurayım derken şampiyon olamayıp iflas etmeyelim. Biraz da iğneyi kendimize batıralım ki son gülen biz olalım. Hep dedim yine diyorum Konyanın 100. yılı sakın hafife almayın diye. Laylay lom futbolu bu kadar. Giresun da laylaylom futboluna cezayı keser. Allahtan gücü buna yetti biz 6 tane gol yediğimiz maçları da biliriz 4-5 sezon önce.
Oflu 4 ay önce
Tebrikler kardeşim. Bizim zeka yoksunu ruhsuzları tek başına yendin.
Hasan Usta 4 ay önce
ALLAH cc Trabzon'un şampiyon olmasınız istemiyor beddualı bir şehir orası başarı senin değil başarısızlık bizimkilerde bu maç şampiyonluğun gittiği maçtır yazın kenara gs haftaya bakın ne yapacak TRABZONU SEYREDİN benden söylemesi
Ahmet Yaman 4 ay önce
Haftaya buralarda ol saklanma kapı arkalarına
remzi gezici 4 ay önce
Hakan Keleş e helal olsun toplama oyunculardan taş gibi bir takım yaratmış. Bu takıma takviye yapılsa bırakın küme düşmeyi yukarılara oynar.
hk 4 ay önce
demek istiyorki malın niyetini anladım.kafa buluyor sefil.
ssero 4 ay önce
şu adam gibi kadro kuramadığımız maçlar hep böyle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@