alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Nwakaeme'ye Arap kancası

Trabzonspor'un yıldızı Nwakaeme için transfer iddiaları sürüyor

Trabzonspor 18.11.2021, 09:18
Nwakaeme'ye Arap kancası

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'e fırtına gibi giren Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürerken diğer taraftan gündemdeki isim Nwakaeme... Nijeryalı futbolcunun sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması hakkındaki transfer iddialarını da beraberinde getiriyor.

Son olarak Nijerya basınından Complesports'ta yer alan habere göre Nwakaeme için bir Suudi Arabistan kulübü devrede. Haberde kulübün ismi verilmezken Nijeryalı yıldızın Trabzonspor'dan gelen ilk teklifi olumsuz karşıladığı yazıldı.

32 yaşındaki futbolcunun 3+1 yıllık sözleşme ve 2 Milyon Euro yıllık garanti ücret ile 500 Bin Euro imza ücreti istediği belirtildi.


Yorumlar (9)
Erdem 2 hafta önce
Nwakaeme geldiği ilk günden beri takımın en kıymetli oyuncusu olmuştur. İstediği rakamı hak etmektedir. Sörloth bile Nwakaeme ve Ekuban olmadığı olmadığında gol atamamıyordu. Madem bu parayı istedi verin imzalarsa imzalasın imzalamazsa teşekkür eder yolun açık olsun diyelim. Allah korusun Afobe Koiata İsmail gibi bir adam gelirse Nwakaemenin yerine o zaman değeri anlaşılır. O zaman bazı değerlerin kıymetini elimizde iken bilelim yok şimdi Nwakaeme olsaydı öyleydi böyleydi demeye gerek yok.
TARAFTAR 2 hafta önce
BU İŞ İYİCE MİDE BULANDIRMADAN VE GEÇMİŞTEN DERS ÇIKARTILARAK BİR AN ÖNCE İMZA ATTIRILMALI.
iz. 2 hafta önce
Bence satıp biraz genç oyuncular alınmalı.
desteptul.... 2 hafta önce
satilsin

oyunu yavaslatiyor .
Az61 2 hafta önce
Bu saticaksaniz kaliteli fytbolcu kendisi madem öyle ucuzavermeyin en az 15 20 isteyin tabii ki euro dolar bile degil
adalı 2 hafta önce
mezarlıklar vaz geçilemeyen insanlarla doludur, daha iyisini ve gencini arayın mırın kırın edene naş naş edin...
tr 2 hafta önce
Son büyük transferi. genç yaşta iyi paralar almadı. Şimdi son transferi yüksek paraya yapmak isteyecektir. Bu da demektir ki söylendiği gibi bir Suudi kulübü varsa oraya gidecektir. Biz ne yaparsak yapalım onların vereceği paraya çıkamayız. Yıl sonuna kadar yararlı olsun ve şampiyonluğa katkı yapsın da istediği yere gitsin. Yolu da açık olsun. Şampiyon olursak hep iyi hatırlarız.
ercan 2 hafta önce
Kulübün tapusunu da verelim oldu olacak. Durumu gören 'ne kaparsam kar misali istiyor da istiyor. 1,5 milyon üst limit ancak o 2 ye çekecek hadi verdin her yıl 500 bin Avro imza parası ister.. ' Buna bu kadar verirsek Bakasetas, Hamsik, Peres vb sorun çıkarmadan oynar mı?
Bence yapılacak olan Şampiyonluğa endeksli bir sözleşme yapmak. Şampiyon olursak geçerli olacak şekilde ve tek seferlik bir imza parası verilir , bir kaç yüz bin Avro da yine zam yapılır o kadar. Yapılacak olan sözleşmenin 32 yaşında biri ile yapılacağını ve diğer oyuncuların da bunu kullanacağını çok iyi bilmek lazım. hadi hayırlısı..
cavus81 2 hafta önce
Herkes imza parasi alior cöplere veriyoruz buna cokmu gördünüz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@