banner556

Nwakaeme ile özel görüşme

Avcı 2 maçtır etkisiz kalan Anthony Nwakaeme ile konuştu: “Yeteneklerine bu takımın ihtiyacı var. Sana güvenim tam”

Trabzonspor 02.12.2020, 08:16
Nwakaeme ile özel görüşme

Trabzonspor'da Anthony Nwakaeme bu sezon geride kalan 10 haftada 8 defa şans buldu. 3 gol kaydederken, 1 de asist yaptı.

Nijeryalı yıldızdan çok daha fazlası beklenirken teknik direktör Abdullah Avcı da tecrübeli oyuncusuyla bir konuşma yaptı. Deneyimli hoca "Bu takımın senin yeteneklerine ihtiyacı var. Tek başına maç alabilecek büyük bir oyuncusun. Benim de sana güvenim tam" ifadelerini kullanarak 31 yaşındaki futbolcuya olan güvenini belirtti. Nwakaeme'nin de bu sözlere teşekkür ederek saha içinde çok daha fazlasını yapma sözü verdiği kaydedildi. Avcı, Nwakaeme'den hücumda daha fazla sorumluluk almasını istiyor.
 

Yorumlar (5)
mavi 2 ay önce
Yönetim hatası bu zaten ilk geldiğinde şu kadar gol asiste 100 bin dolar isteyen, sonra milyon euro ları garanti verirsen, camış gibi yatar maçlarda, üstüne acun ile tekne turları bunun akıl istanbul da gezintiye çıkmıştır yönetim bunu uyarı yapacak iyice kendini kolpadan koftiden oyuncu oldu.
AlcaTraz 2 ay önce
Nwakaeme oran buran oynuyor akıllı topunu oyna
Alican dürüst 2 ay önce
Bu adamı geri koșturupta,hücum gücümüzü harcamayın.bu adam defans yapamaz,ilerde diri kalması lazım.bu yanlıștan vazgeç hoca.
TS 2 ay önce
Vakame hayırdır acın la teknede gezi sonrası ts da veteran gibisin ts naz caz yapılacak yer değil, gitmek istiyorsan yönetimle konuş şikecifb ye git, yedek kulübesinde alırsın balyaları futbolunu bitirirsin.
Farozlar 2 ay önce
At hırsızı Afrikalılar Canı isterse oynar, Canı istemezse oynamaz daha anlamadınızmı bunu. 20 Gol Atması Şartıyla 100 bin Euro Prim Verin Oynar, Bunlar Paradan Anlarlar, Boş Konuşmalardan Anlamazlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@