banner556

>

Nwakaeme'den fenerbahçe cevabı: Ayrılmam gerekecekse...

Trabzonspor'un yıldızı Nwakaeme'den fenerbahçe açıklamaıs geldi.

Trabzonspor 27.08.2020, 14:34
Nwakaeme'den fenerbahçe cevabı: Ayrılmam gerekecekse...

Anthony Nwakaeme hakkındaki Fenerbahçe transfer iddialarına, Trabzonspor’un oyuncusu olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini söyleyerek yanıt verdi.

Fenerbahçe transferde yeni isimleri birbiri ardına açıklarken, bu isimler arasında Trabzonspor’dan gelen oyuncuların da belli bir ağırlığı oluştu. Bordo-mavili ekiple sözleşmeleri sona eren Filip Novak ve Jose Sosa sarı-lacivertli takımın yolunu tutarken, Karadeniz ekibinin bir başka futbolcusu Anthony Nwakaeme için de benzer iddialar gündeme geldi.

Nijerya’dan Punch, isminin Fenerbahçe ile geçtiği hatırlatmasını yaptığı futbolcuya hakkındaki transfer iddialarını sordu. Trabzonspor’un son yıllardaki başarısında önemli rol oynayan tecrübeli futbolcu şunları söyledi:

‘Ayrılmam gerekecekse resmi teklif gelmeli’
“Medyada yazılıp çizilen bir çok şey duydum. Ben hala Trabzonspor’un futbolcusuyum. Şu an için amacım ayrılmak değil. İki yıllık daha kontratım var. Ayrılmam gerekecekse eğer, o zaman kulübe resmi teklif gelmesi gerekiyor”.

Yorumlar (15)
Giresunlu 5 ay önce
Yani resmi teklif gelirse düşünürsün :) tabi sende haklısın acunla tatil güzeldi ekmeğini yedin istanbulda gece hayatı da güzel para da çok vAllahi kızmıyorum kizamam sonuçta sen bir Uğurcan Yusuf yada Abdulkadir değilsin işte bunu hiç unutmayalım bu yıl da alt yapıdan bir kaç oyuncuyu parlatalim tek kurtuluşumuz budur.
CeyEr161 5 ay önce
Iki sene sonra zaten 33 yasinda, gitse ne olur ki? Alacak olan alsin. Alici cikarsa iki sene icinde kontrat uzatir ve satariz. O kadar güzel genclerimiz altyapidan geliyor ki, ben sahsen gelecegimizden hic endiseli degilim
Ercan 5 ay önce
Tüm taraftarı suçlayamam ancak yerli oyuncuyu en ufak hatasında YUHALAYAN yüzlerce taraftarımız varken altyapıdan oyuncu ancak 10 yılda bir yetişir tabii..,
KALYONCU 5 ay önce
Alt Yapı'dan yetişen bin futbolcudan 1 tanesi yıldız çıkıyor o da 10 senede bir ama son senelerde 4 tane yıldız futbolcu çıktı Yusuf Yazıcı, Aldülkadir Ömür, Uğurcan Çakır, Abdülkadir Parmak buda 40 senede bir olur. Sene de bir tane yıldız futbolcu çıkartan Alt Yapı'dan gene dışarıdan yerli yabancı futbolcu transfer etmelisin mutlaka arada bir iki tane şans bulamayıp kaybolanlar oluyordur onlarda 40 senede bir iki futbolcuyu geçmez. Giresunlu senin top yekün Alt Yapı futbolcularını oynatalım fikrin pek mantıklı değil
Ahmet 5 ay önce
Kim ne derse desin. Bizim taraftarın gözünde Sosa, Nwkame v.s her zaman yerli oyunculardan daha kıymetli. Yusuf 50milyon euro da kazandırsa NW9 daha kıymetli olacaktır bizim taraftar gözünde. Sevmiyorlar yerli alt yapı oyuncusunu. Aslında tersi olmalı :)
Ercan 5 ay önce
Ahmet kardeşim. İşte yorumunu beğenmeyen 2 kişi o çok bilmiş taraftan. Kimseyi beğenmeyen, kendi de vaktiyle profesyonel top oynamış ! Çok bilgili ve becerikli taraftar grubundan! Yerli düşmanları sizi !!
Taraftar 5 ay önce
Seninde gidenlerden farkın yok şimdi mutluyum vs vs sözleşme bittimi koşa koşa gidersin
Yahya 5 ay önce
Olacak olanı söyliyim buda sözleşme uzatmıyacak ben Trabzonda mutluyum dıyecek sezon sonu konusalım diyecek şuan futbola konsantre olmak istıyorum sezon sonu bir bakmıssın Fenerbahçede
Ts61 5 ay önce
Nwakaeme resmen fenere davetiye yollamış. Resmi teklif gelirse buda gider
Gerçek ts li ali 5 ay önce
Bu bozguncu yorumlar nedir.. Fb kamuoyu akıllı vakemeyi tsun gücünden korkuyor.. Maksatları ts lu oyuncuları hedefe koy durmak.. Ts takımı dağıtmak. Nwakame bu takımn en değerli oyuncularından biri.. Ts için sahada yüreğiyle oynayan biri. Ona saldıranlar ts lu olamaz zzz...
Görünen köy. 5 ay önce
Dünyanın bir ucundan gelip bedava oynayacak hali yok! Şu an en iyi parayı biz veriyorsak bizde oynuyor! Kalpten bağlılık yabancı futbolculara göre değil! Ama iyi niyetli olduğunu gösterdi. Esas sorun da bu zaten! Sosa takım kaptanıydı ama yabancıydı, TS turşusunu kurmayacaktı zaten, o da Fenere nasip oldu!
idris 5 ay önce
onunda gidesi var gibi duruyor fenere teklif gelirse diyor olabilir anlamında kem küm etmeye gerek yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@