Novak Çeklere Trabzon'u ve Trabzonspor'u anlattı

Trabzonsporlu Novak Trabzon'da en çok sevdiği yerlerden birinin Boztepe olduğunu söyledi.

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un Çek solbeki Filip Novak Trabzon ve Trabzonspor'u ülkesinde anlattı.

Çek Milli Takımının resmi yayın organına röportaj veren Novak, Trabzonspor taraftarlarından övgüyle bahsederken Trabzon'da en sevdiği yerlerden birinin Boztepe olduğunu anlattı.

Novak  "Türkiye'ye ilk kez kış transfer sezonunda gelmiştim. İlk geldiğimde Trabzonspor'da dört tane Slovak futbolcu vardı. Onlar benim şehre ve takıma olan adaptasyonumu kolaylaştırdı. Elbette tercümanlarımız var ama biraz daha İngilizce'yi öğrenip kelime haznemi geliştirmek istiyorum. Ancak ciddi bir şey olduğunda çeviri kullanıyorum. Burada hayatımda yaşamadığım vahşi bir doğa var. Taraftar mükemmel. İyi futbolumuzun sebebi de taraftarlarımız. Taraftarımızın en iyi taraftarlar arasında yer alıyor.Boş zamanlarımda PlayStation da oynuyorum. Trabzon da deniz kenarında olduğu için burada çok balık var. Bu yüzden evimde çok fazla balık türü yemeklerim var. Çay içmeyi sevdiğim için Boztepe benim rahatlamak için en iyi alanım oldu." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 11 ay Önce

"ADAMSIN NOVAK YARIN SIKEBAHCE MACINDA SANA VE KARADENIZ FIRTINASINA BASARILAR DILIYORUM.INSALLAH YARIN GALIP GELIR, VE SU ERSUN YALAN ANTRENÖR MÜSVETTESININ SONUNU HAZIRLARIZ"

Tarık Selim
Tarık Selim - 11 ay Önce

Bize böyle Trabzon'da kendini evinde hisseden futbolcular lazım. Onların kendini evinde hissetmesi de kulüp ve taraftar sayesinde oluyor.

SIRADAKİ HABER

banner513