Novak'a yeni sözleşme teklifi

Yönetim önümüzdeki sezon sonu sözleşmesi bitecek olan deneyimli savunmacıyla en kısa zamanda masaya oturacak. Bordo-Mavililer Çekyalı oyuncuya toplamda 3 yıllık yeni kontrat teklif edecek.

Novak'a yeni sözleşme teklifi
banner432

Çok iyi bir sezon geçiren, savunmadaki görevinin yanı sıra skora da kritik katkılarda bulunan Novak, doğal olarak birçok takımı peşine takmıştı. Ancak 29 yaşındaki futbolcu gelen tüm tekliflere rağmen Trabzonspor’da 1 sezon daha kalmak istediğinin altını çizince en azından oyuncu açısından konu kapanmış oldu.

Ancak 29 yaşındaki futbolcudan çok memnun olan Trabzonspor Yönetimi ve teknik heyet, Novak’ın sadece 1 sezon daha takımda kalmasını istemiyor, uzun soluklu bir mukavele planlıyor. En kısa zamanda Çekyalı savunmacının menacerinin Türkiye’ye davet edileceği ve masaya oturulacağı öğrenildi.

Novak ile önümüzdeki sezonun haricinde 2 yıllık anlaşma daha planlandığı dile getirilirken, oyuncunun bu yeni teklife vereceği yanıt ise merak konusu. Bu arada sadece Novak ile değil, sözleşmesi 1 yıl kalan ve sezonu sakat tamamlayan Onazi ile de aynı şekilde bir görüşme yapılacak.

Hem saha içi hem de dışındaki tutumuyla Trabzonspor’a kısa sürede uyum sağlayan futbolcunun da yeni mukaveleye sıcak baktığı bildirildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bafrali
Bafrali - 2 ay Önce

Çok doğru ve yerinde karar. Benim gözümde ligin en iyi sol beklerinden biri. İnşallah o da kabul eder. Uzatır sözlesmesini

yasar
yasar - 2 ay Önce

ligin en iyi sol beki, kesinlikle sözleşme uzatılmalı, hugo daki hata yapılmamalı

Oguz
Oguz - 2 ay Önce

Oyun olarak türkiye ortalamasının üstünde ve ayrıca tam bir karakter. Uzun yıllar izleriz umarım

banner421