alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Mustafa Reşit Akçay açıkladı: Trabzonspor'dan teklif geldi mi?

Trabzonspor'un eski teknik adamlarından Mustafa Reşit Akçay kendisine teklif gelip gelmediği konusunda açıklama yaptı

Trabzonspor 01.11.2020, 14:07 01.11.2020, 14:17
Mustafa Reşit Akçay açıkladı: Trabzonspor'dan teklif geldi mi?

Teknik direktör Eddie Newton ile yollarını ayıran Trabzonspor'da arayışlar sürerken basında adı geçenlerden biri de Mustafa Reşit Akçay oldu. Daha önce de bordo mavili takımı çalıştıran Akçay kendisine teklif gelip gelmediği konusuna açıklık getirdi.

Kendisine herhangi bir resmi teklif gelmediğini ifade eden Akçay, “Bana gelen bir teklif yok. Trabzonspor’da şu an sıkıntılı bir ortam var. Dolayısıyla bu yükü kaldırabilecek isimler konusunda yönetimde fikir ayrılıkları yaşanabiliyor. Yönetimin illa ki a, b, c planı vardır. Kendimizi onların yerine koymak lazım. Tercihlerine saygı duymalıyız. Benim ismimin geçmesi güzel ama dediğim gibi herhangi bir resmi teklif bana gelmedi. Gelirse o zaman oturur bir karar veririz” ifadelerini kullandı.

Karadeniz

Mustafa Reşit Akçay açıkladı: Trabzonspor'dan teklif geldi mi?


Yorumlar (56)
Ahmet61 1 yıl önce
Resit akcay en dogru secim olur. Onun zamaninda oynattigi takim bukadar guclu degildi kimse masal okumasin. Gelmesi hepimiz icin hayirli olur
AYTEKİN 1 yıl önce
Bence bu sezon için ya Akçay yada Samet AKBABA gelmesi en doğru seçim olur. Ayrıca yönetim yeni anlaştığı iki yabanci kondisyoner devam etmeli. Kim gelirse gelsin yardımcılarını iyi seçmeli. Kaleci Antrenörü Onur olmalı. Gökdeniz degerlendirilmesi gerekir. Hatta Hüseyin'de ekipte olmalı. Akçay, Hüseyin, Gökdeniz, Onur ve yabancı Kondisyoner olursa bu seneyi ve geleceği kurtarırız. Eğer Hüseyin olmasa Giray veya Egemen'de olabilir.
Akcay 1 yıl önce
Suan gundemde oldugu soylenen tuna avci ve sota yerine kesinlikle tercih ederim akcayi
zafer 1 yıl önce
"BASKANIM ANLASILDI YABANCI HOCA GELMIYECEGINE GÖRE MUSTAFA RESIT AKCAY EN IDEALI OLUR" MACERA ARAMA NE TAMER TUNASI" MRA IHO ZAMINDA MÜKEMMEL TOP OYNATIYORDU TAKIMA HANI: "IHO CIN CON MACINDA HAKEMLERI ODAYA HAPSETMISTI "
İsiyin 1 yıl önce
Giray ile 15. Akçay ile 13. olur bu takım. ocak ayında takıma transfer şart. hoca Trabzonspor’u daha önce çalıştırmamış çalıştırmış ise en azında kupa almış bir adam olmalı. Güneş, Ziya Doğan gibi. iyi oynayıp kupa alamadığım Ersun Yanal, Aybaba gibi ligi bilen biri gelmeli. Akçay, Giray Bulak gibiler Ünal Karaman ve Çimşir’den iyi değil. Kaldı ki geçen sene ki kadro hocasız yine o puanı alır öyle oynardı. İş kadroda biter. Yönetim kumar oynadı kadroda. Kaybettik!
Kenan 1 yıl önce
Puan durumuna bakıyorum sinir oluyorum. Sinir oluyorum puan durumuna bakıyorum. Nasıl bi döngü içine soktunuz bizi ruhsuz takım
Mehmets 1 yıl önce
Kesinlikle M. Reşit hoca en doğru seçim olur
noye 1 yıl önce
hala ünal diyorsunuz geçen yıl rizeyi düşürüyordu neyse ki kovdular..karabük, gidiş o gidiş..la ünaldan hoca olmaz bırakın bu işleri..has adamdır adam gibi adam..ama futbol hocalığı zayıf..neden inatla ünal diyorsunuz..
Sadece61 1 yıl önce
Akcay olmaz! Tamer tuna yükü kaldiramaz! A avci yiyip gider! Hami veya ünal yetersiz! Osman özköylü bir alternatif. Fatih tekke hirsiyla futbolculari asilar diye düsünüyorum alsin gökdenizide yayina.
araklee 1 yıl önce
Teklif gelirse bile sakın olumlu cevap verme sahte filozof... saçmalamayı, abuk subuk cümlemsiler kurmayı, felsefe yapmak zanneden ...
halil bilgin 1 yıl önce
Hem bir daha TRABZONSPOR da teknik direktörlük yapmam dememişmiydi BAY FİLOZOF.... Benim bildiğim filozoflar ilkelerine sadıktır...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@