7m

7m

hyundai

Muharrem Usta"1461 Trabzon'u Sadi Hocama veremeyiz"

Başkan Muharrem Usta 1461 Trabzon ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 22.07.2017, 12:20
Muharrem Usta"1461 Trabzon'u Sadi Hocama veremeyiz"

Haber61 - Haber Servisi - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta 1461 Trabzon ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "alt yapıdan oyuncu yetitştirme yeridir, yarışmacı bir takım değildir" dedi.


Usta, "Sadi hocama 1461’i vermeyiz. Sadi hocam seçsin bir  kulüp ben ona alıp veririm orayı çalıştırır. 1461 Trabzonspor’un alt yapıda oyuncu yetiştirme yeridir. Yarışmacı bir takım değildir. Onun için kurulmadı oyuncu yetiştirmek için kuruldu. Sadi abi benimde abim. Seçsin bir kulübü ben özel onu alıp verecem. 1461’i ne yapacak ki? Ona verirsek herkese verelim. Bunu yapacaksa gerçekten abimdir benim ben alır veririm. O ayarda bir takımı alıp destek olmaya hazırım." dedi.

Yorumlar (13)
Sntrk61 5 yıl önce
Başkan sana helal olsun ki bu kadar büyük taraftarı masallarla uyutuyorsun.saçma sapan aciklamalar..senin yüzünden ne kombine alırım ne forma alırım ne maçlara gelirim..çocuk kandiriyorsun 1461 futbolcu yetiştirmek için varmış...kaç kişi aldın oradan sizin yönetim anlayisinizdan dolayi 1461 amatörde oynar anca...Yönetim İSTİFA
Temel Hacımuhittinoğulları 5 yıl önce
Laf ebeliğini bırak altyapının başına getir ciddi olduğunu anlayalım
Metin demir 5 yıl önce
Ne diyor bu yahu.
halim 5 yıl önce
YAHU
GELDINIZ TAKIM 3 LIGE DUSTU .
NASIL FUTBOLCU YETISTIRIYORSUNUZ ?
Savatanica 5 yıl önce
Komik bir yaklasim.Oyuncu yarismaci bir ortamda yetisir.Hedefi buyuk olan,iyi takımlara karsi oynayan bir takimda,kaliteli takim arkadaslari ile rekabet icinde olan futbolcu kendini gelistirir.Yazik,bir de vizyon diyorlardi...
Murat 5 yıl önce
Allah aşkına ne diyorsun
Engin Halil 5 yıl önce
Yarışmacı ve kazanma arzusu olan takımlardan hırslı futbolcu yetişir. Başkanın dediğine bak ya.yazik. zaten gelişi yanlış. Lucesku geliyor diye başkan oldu.fos çıktı.
arakli 5 yıl önce
Alt yapida yarışmacı bir takım
oldugu icin ulkede kalitle oyuncu yetismiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@