Muharrem Usta ve Yönetiminin ibra edildiği genel kurul mahkemelik olduı! İbra iptal edildi

Trabzonspor’un Olağanüstü Genel Kurul’unda alınan Muharrem Usta yönetiminin ibrası kararı için mahkemeden karar çıktı.

Muharrem Usta ve Yönetiminin ibra edildiği genel kurul mahkemelik olduı! İbra iptal edildi
banner432

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’un 7 Nisan 2018’de yaptığı Olağanüstü Genel Kurul’da alınan, Muharrem Usta yönetimini ibra eden oylama Trabzonspor delegesi Levent Sekban tarafından mahkemeye taşınmıştı. Duruşmanın 2. Celsesi bugün Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Mahkeme kararını davacı lehine verdi. Böylece Trabzonspor delegesi Levent Sekban, 7 Nisan 2018’de yapılan olağanüstü genel kurulda Muharrem Usta’nın ibra edildiği 6. Maddenin iptali için Trabzon 1 Asliye Hukuk Mahkemesine açtığı davayı kazandı. Davanın son duruşması bugün görülürken Muharrem Usta’nın mazeret bildirerek duruşmaya katılmadığı öğrenildi.
 

Mahkeme verdiği kararda “Davacının davasının kabulü ile Trabzonspor Derneği’nin 027.04.2018 tarihli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında yönetim kurulu raporlarının ibrasına dair 6. Maddede alınan genel kurul kararının iptali” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 13:51

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı
Hakkı - 5 ay Önce

ustanın ibrasının iptali çok önemli, Trabzonspor kimsenin şov yeri değildir. Kulübü batıran iki kişi de (usta ve iho) umarım ceza alır

Mehmet
Mehmet @Hakkı - 5 ay Önce

Şimdi yalancının önde gideni Muharrem ve yönetiminden hesap sorma zamanı.Tabii hesabı mahkemelere verecek bu mitomani kralı.

Ferşad
Ferşad - 5 ay Önce

Versin hesabını öyle ilkokul öğrencisi gibi parmak kaldır indir harca milyarları al ceketini çek git kuruş verin hesabını mahkemeye verenlerden Allah razı olsun

Kaplan61
Kaplan61 - 5 ay Önce

yillardan beri yaziyorum Bu adam fenere calisiyor diye bizi yemeye geldi ama olmadi simdi güclü bir Baskanimiz var Agaoglu üstesinden gelir.

cts61
cts61 - 5 ay Önce

Bu sahisa trabzonspor nasil guvendi telekeler oy verenler,ama simdi insAllah cezasini ceker verdigi zarari geri odesin,medikal hastanelere el konulsun,bu taraftara yaptigin cilenin bin katini sen cekesin

Bozkurt Muzaffer
Bozkurt Muzaffer - 5 ay Önce

Trabzonspor efsanesini uçan kuşa borçlandıran İ.Hacıosman Ve M.Usta dır.Allah belalarını versin.

yasar
yasar - 5 ay Önce

iç çatışmaya devam.

DeliDalga61
DeliDalga61 @yasar - 5 ay Önce

Buna iç çatışma demeyelim kardeş, dış mihraklar diyelim ve ihoda dahil. Trabzonspor’dan önce o sandalyede sırf kendi çıkarını düşünenler BİZDEN DEĞİLDİR!!!

ercan
ercan - 5 ay Önce

Bunadn bir şey çıkarmı hayır! Kaos çıkar. İbra edilmese ne olur? Buna biz müstehakız. Transfer transfer diye diye alın size transfer..Sorgulamak yok, hemşehri diye, dünyayı vadediyor diye oy verdik seçtik , sonuç ortada..

Osman Çebi
Osman Çebi - 5 ay Önce

Muharrem Usta bu kulübü batırmak için Trabzona gelen bir projedir..Trabzon amatör spor kulüplerine vermiş oldu bin tl malzeme yardımını vermedi.T.S borcunu bir kattirilyona çıkardı..Bunun adı olsa olsa yalan makinesi olur


banner204

banner443

banner393