Muharrem Usta ve Yönetiminin ibra edildiği genel kurul mahkemelik olduı! İbra iptal edildi

Trabzonspor’un Olağanüstü Genel Kurul’unda alınan Muharrem Usta yönetiminin ibrası kararı için mahkemeden karar çıktı.

Trabzonspor 14.03.2019, 11:49 14.03.2019, 13:51
Muharrem Usta ve Yönetiminin ibra edildiği genel kurul mahkemelik olduı! İbra iptal edildi

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’un 7 Nisan 2018’de yaptığı Olağanüstü Genel Kurul’da alınan, Muharrem Usta yönetimini ibra eden oylama Trabzonspor delegesi Levent Sekban tarafından mahkemeye taşınmıştı. Duruşmanın 2. Celsesi bugün Trabzon 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Mahkeme kararını davacı lehine verdi. Böylece Trabzonspor delegesi Levent Sekban, 7 Nisan 2018’de yapılan olağanüstü genel kurulda Muharrem Usta’nın ibra edildiği 6. Maddenin iptali için Trabzon 1 Asliye Hukuk Mahkemesine açtığı davayı kazandı. Davanın son duruşması bugün görülürken Muharrem Usta’nın mazeret bildirerek duruşmaya katılmadığı öğrenildi.
 

Mahkeme verdiği kararda “Davacının davasının kabulü ile Trabzonspor Derneği’nin 027.04.2018 tarihli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında yönetim kurulu raporlarının ibrasına dair 6. Maddede alınan genel kurul kararının iptali” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (11)
Hakkı 2 yıl önce
ustanın ibrasının iptali çok önemli, Trabzonspor kimsenin şov yeri değildir. Kulübü batıran iki kişi de (usta ve iho) umarım ceza alır
Mehmet 2 yıl önce
Şimdi yalancının önde gideni Muharrem ve yönetiminden hesap sorma zamanı.Tabii hesabı mahkemelere verecek bu mitomani kralı.
Ferşad 2 yıl önce
Versin hesabını öyle ilkokul öğrencisi gibi parmak kaldır indir harca milyarları al ceketini çek git kuruş verin hesabını mahkemeye verenlerden Allah razı olsun
Kaplan61 2 yıl önce
yillardan beri yaziyorum Bu adam fenere calisiyor diye bizi yemeye geldi ama olmadi simdi güclü bir Baskanimiz var Agaoglu üstesinden gelir.
cts61 2 yıl önce
Bu sahisa trabzonspor nasil guvendi telekeler oy verenler,ama simdi insAllah cezasini ceker verdigi zarari geri odesin,medikal hastanelere el konulsun,bu taraftara yaptigin cilenin bin katini sen cekesin
Bozkurt Muzaffer 2 yıl önce
Trabzonspor efsanesini uçan kuşa borçlandıran İ.Hacıosman Ve M.Usta dır.Allah belalarını versin.
yasar 2 yıl önce
iç çatışmaya devam.
DeliDalga61 2 yıl önce
Buna iç çatışma demeyelim kardeş, dış mihraklar diyelim ve ihoda dahil. Trabzonspor’dan önce o sandalyede sırf kendi çıkarını düşünenler BİZDEN DEĞİLDİR!!!
ercan 2 yıl önce
Bunadn bir şey çıkarmı hayır! Kaos çıkar. İbra edilmese ne olur? Buna biz müstehakız. Transfer transfer diye diye alın size transfer..Sorgulamak yok, hemşehri diye, dünyayı vadediyor diye oy verdik seçtik , sonuç ortada..
Osman Çebi 2 yıl önce
Muharrem Usta bu kulübü batırmak için Trabzona gelen bir projedir..Trabzon amatör spor kulüplerine vermiş oldu bin tl malzeme yardımını vermedi.T.S borcunu bir kattirilyona çıkardı..Bunun adı olsa olsa yalan makinesi olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@