Muharrem Usta'dan Mehmet Ekici'ye: Nere giderse gitsin!

Muharrem Usta çok çarpıcı açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 19.03.2017, 09:36
Muharrem Usta'dan Mehmet Ekici'ye: Nere giderse gitsin!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Galatasaray maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu ve ara transferde Fenerbahçe'ye transfer olmak isteyen Mehmet Ekici hakkında, "Mehmet Ekici'nin yolu açık olsun, nereye giderse gitsin! Trabzonspor onun sayesinde Yusuf Yazıcı gibi çok önemli bir değer kazandı." açıklamalarında bulundu.

İşte Usta'nın o çarpıcı açıklamaları;

"Hakan Çalhanoğlu, babasının cezasını çekiyor. Onun da aklı başına gelmiş. Çocukluk hatası yaptı."


"Yeniden şampiyonluklar yaşamak istiyoruz. Bunun için de çok kararlıyız. Üzerimize düşeni yapacağız."

"Mehmet Ekici'nin yolu açık olsun, nereye giderse gitsin! Trabzonspor onun sayesinde Yusuf Yazıcı gibi çok önemli bir değer kazandı."

"Tekrardan söylüyorum. Trabzonspor 2010-2011 sezonunun şampiyonudur."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
gürkan özer 4 yıl önce
Trabzonspor için bu ülkede şampiyonluk tamamen mucizelere bağlıdır.Bazı gerçekleri ortaya koymadan boş hayallere girip sonra yine hayal kırıklıkları yaşamak bu takımın kaderi olmuştur.Şu anda şampiyonlukta istanbulun üç korumalısından biri işi bitirmiş gibi göründüğünden Trabzon maçları normal yürüyor gibi görünüyor.Trabzon istanbulun üç korumalısının biriyle yarışa girdiğinde devreye girecek istanbul kirli sistemi pisliğini bu ülkede yok edemedikten sonra Trabzon şampiyonluktan bahsetmesin.
Ekrem 4 yıl önce
Helal başkan!
Halim Akdağ 4 yıl önce
Mehmet Ekici yolunu çizmiş abisi nasıl yolsa bu sanki Haç farizasını yerine getiriyor, benim bildiğim Haç farizasını yerine getirenler yolunu çiziyor, bu Ekici de Fener gitmek için yolunu çiziyor Allah akıl fikir versin, Fener bunu yüz üstü bırakacak demedi demeyin güvendiği dağlara kar yağacak
K.Atamer 4 yıl önce
Ts bence iyi bir resim çizdi ve bu sayede birkaç rütüş ile mükemmel bir tabloyu çerçeveleycek gibi görünüyor.Kanatim üç iyi omurga futbolcu ile seneye de Abdülkadir gibi gerçekten çok yetenekli oyuncunun katılımıyla çok iyi bir takım olacağını düşünüyorum.Hayırlısıyla inşllah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@