banner539

banner526

banner533

banner513

Mourinho ilk sıraya Trabzonspor'un yıldızını yazdı

Trabzonspor'un yıldızı Uğurcan Çakır Mourinho'nun transfer listesinin ilk sırasında.

Trabzonspor 25.04.2020, 18:40
Mourinho ilk sıraya Trabzonspor'un yıldızını yazdı

Trabzonspor'un başarılı eldiveni Uğurcan Çakır'a Avrupa devlerinin ilgisi sürüyor. Tottenham'ın kadrosuna katmak istediği, Uğurcan’ın haricinde Ajax’tan Onana ve Lazio’dan Strahoska’yı da düşünüyor. Mourinho ilk sıraya Fırtına’nın kalecisini yazdı.

Premier Lig'de iddialı bir kadro kurmak isteyen Jose Mourinho, yönetimden iyi bir kaleci talep etmişti. Portekizli çalıştırıcının önüne 3 isim konuldu.
Trabzonspor'dan Uğurcan Çakır. Ajax'tan Andre Onana ve Lazio'dan Thomas Strakosha. Onana ile Tottenham'dan daha büyük kulüpler ilgileniyor ve 24 yaşındaki Kamerunlu eldivenin transferi imkansız olarak görülüyor.
Strakosha ile Uğurcan arasında ise Mourinho'nun tercihinin Trabzonspor'un eldiveni olduğu yazıldı. Ada basınında yer alan haberlerde Uğurcan'ın modern kaleciliğin tüm özelliklerine sahip olduğu yazıldı.
.

Yorumlar (4)
Ağaoğlu61 6 ay önce
Uğurcan için en az 30 milyon euro olmalı bence bu fiyata gider.erce var oda iyi kaleci mantıklı satış olur
Ts_61 6 ay önce
Erce nin bence eksiği yok fazlası vardır
ünal aksoy 6 ay önce
ben uğurcan çakır olsam düşünmeden dünyanın en iyi teknik direktörü ile çalışmak için Tottenhama giderim parasına bakmam
Mackali 61 6 ay önce
Tamm ugurcan iyi kaleci ama bir eksigi avrupanin aradigi en iyi olmasi gereken topu oyina sokma degajlari kendi adamina gonderme eksik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@