banner441

Milli ara Trabzonspor'a yaradı

Trabzonspor'da sakatlar geri dönmeye başladı

Trabzonspor 12.10.2019, 08:24
Milli ara Trabzonspor'a yaradı

Zor sayılacak bir fikstüre girmeye hazırlanan Karadeniz devine milli ara şifa oldu... Sakatlıkları bulunan İvanildo Fernandes, Yusuf Sarı ve Ogenyi Onazi’de herhangi bir problem kalmadı.

Yoğun maç trafiğinde dar kadro ile mücadele eden Trabzonspor’da 3 oyuncunun kadroya dönmesi ile rotasyon imkanı bir hayli arttı. Üstüne üstlük, eksikleri bulunan Sturridge ve Mikel gibi yıldızlar da fizik açıklarını kapattı.

Ekuban da iyileşiyor

Bu isimlerin yanı sıra 2 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Caleb Ekuban da milli arada sakatlığının önemli bir bölümünü atlatacak. Bir önceki milli ara öncesinde sol ayak tarak kemiği kırılan Ganalı oyuncunun, Başakşehir ya da Göztepe karşılaşmasına kadar tamamen iyileşmesi bekleniyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
YÜCEL 4 ay önce
onazinin sakatlanmadan önceki fotolarına bakarmısınız arada nekadar fark var bu nasıl bir kilo alma hiç kendine bakmamış,bu haliyle bırakın futbol oynamayı top toplayıcı bile olamaz
Oguz 4 ay önce
Onazinin bunca zaman sonundaki bu içler acısı hali, takım doktorları, kondisyonerleri, fizyoterapistleri ilgili alakalı kim varsa hepsine bir tokat olsun inşAllah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@