7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Milli ara Trabzonspor'a ilaç olacak

Bordo mavililer lige verilen arada toparlanacak

Trabzonspor 03.09.2019, 08:12
Milli ara Trabzonspor'a ilaç olacak

Yaklaşık olarak 4 günde bir maça çıkan Trabzonspor’a milli ara ilaç gibi gelecek...


Sakatlıkları bulunan Abdülkadir Ömür, Ogenyi Onazi ve Kamil Ahmet Çörekçi’nin 15 günlük arada takıma katılması bekleniyor. Henüz fizik olarak hazır olmayan Daniel Sturridge, John Obi Mikel ve Donis Avdijaj gibi isimlerin de bu süre zarfında eksiklerini tamamlaması bekleniyor.


Yorumlar (4)
Yaşar Dursun 3 yıl önce
TS seviyorum, ama gerçekçi olalım. Kadromuz gerçekten iyi kadro ama yine de yetersiz. İlk beşe yeterli ama ilk üçe yada şampiyonluk için bence maalesef yetersiz. Neden? Stoperlerin hemen önündeki yer çok zayıf kalıyor. Sosa ne kadar mükemmel onasada, defensif oynamak aslında görevi değil, Abdüş Parmak maalesef ne kadar da savaşsa fisik gücü yeterli değil. Stoperlerin hemen önündeki bölgede yeterli top kazanamiyoruz ve o yüzden rakiplerimiz ya o alanı çok çabuk gece biliyor ya da topu orada çok uzun süre tutabiliyorlar. Bu yüzden stoperlerimiz sık sık zor durumda kalıyorlar. Oyunu kurarken aynı, o bölge şuan maalesef kendi oyunumuzu kurarken de yetersiz kalıyor. Orada sosadan başka güvenli bir şekilde yeterli fisik ya da teknik yeteneklere sahip yok. İki Abdüş tabiki mükemmel, ama ikisi de fisik güçleri zayıf olduğu için ve parmak'ın teknik yetenekleri Abdüş ün kadar olmadığı için hep o alan da bir boşluk, bir güvensizlik oluyor. Top rakiplerimiz de oldu zaman o alan da yeterli güven vermiyor çünkü topu geri kazanacağız diye bir güven yok. Top biz de olduğu zaman yeterli şekilde rahatça topu o alanda kontrol edip ve oyunumuzu kuramıyoruz. Sosa mecbur kalıp kendisini hep daha daha geriye bırakıyor ama ozaman yeterli şekilde forvetlerimize destek edemiyor. Renktaşlar, beni yanlış anlamayın, yine de rahatça ilk beşe oynarız. Ama daha fazlasını istersek ozaman artık ümit etmeliyiz ki Onazi ve Mikel süper formlarını bulsunlar ozaman durum inşAllah değişir. Benim yazdığım gibi bu sorunumuz olduğu için iki forveti sistem bizi rahatlatıyor, çünkü rakiplerimizi iki forveti sistemde o bölgeden uzak tutuyoruz. Ama bu 90 dakika mümkün değil. Ve herkez yazdığı gibi bu öncelikle stoper sorunu değil, orta sahımızın merkezi ilk üçe girmek için fisik, teknik, hız konularında maalesef zayıf kalıyor.
Hasan 3 yıl önce
Bu zaman zarfında Ünal Hocam da TSun çok bilmiş bir kısım taraftarlarının taktik önerilerini derleyip ona göre takım taktiğini belirlemesi bekleniyor
doğan yıldız 3 yıl önce
yenilerden hayır yok(sörloth hariç). eskilerle devam.
CeyEr161 3 yıl önce
Obi Mikel ve Sturridge henüz hazir degiller. Biraz zaman ihtiyaclari var. Bizde biraz sabirli olmamiz gerkir. Unutmayalim ki borc bataginda olmamiza ragmen böyle takim kurdu bize yönetimiz. Bu kadro ile en az dördüncü olmamiz lazim, hakemlere, MHK'ye ve TFF'ye ragmen. Ben yönetimi, Agaoglu'nu ve Ünal'i tebrik ediyorum. Lütfen bu zor dönemde sabirli olalim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@