banner556

>

Mikel'e eski milli futbolcudan Trabzonspor önerisi: Uzlaşmalısın

Nijeryalı eski futbolcu West , Mikel'e tavsiyede bulundu.

Trabzonspor 20.03.2020, 17:08
Mikel'e eski milli futbolcudan Trabzonspor önerisi: Uzlaşmalısın

Haber61 Spor Servisi

Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasının ardından Türkiye'de futbol maçlarının seyircisiz oynanma kararının alındığı dönemde, futbol oynamak istemediğini açıklayarak Trabzonspor ile yollarını ayrıan Obi Mikel'e Nijerya'nın eski milli futbolcusu Taribo West'ten öneri geldi.

Kariyerinde İnter , Milan gibi dev ekipler olan eski futbolcu, Mikel'e yeniden Trabzonspor ile uzlaşması gerektiği tavsiyesinde bulundu.

Nijerya'nın tanınmış isimlerinden olan West ülkesinin basınına konuşarak  "Mikel'in Trabzonspor ile uzlaşabileceğini umuyorum çünkü kulüpten nasıl ayrıldığınız, sözleşmenizi nasıl feshettiğiniz önemlidir. Gelecekte bir kulübe ihtiyacı olacak. Koronavirüsün bir sonucu olsun ya da olmasın, onunla kulüp arasında neyin geçtiğini bilemeyebilirim. Sadece işlerin güzel olmasını istiyorum. Kulübünün de gelecekte ona ihtiyaç duyma olasılığı gözardı edilemez. Tek gereken şey barış" dedi.

taribo west

Taribo West

Yorumlar (16)
Ömer 11 ay önce
Lazım değil yaa. Ofans oyun oynayamayan bir adamdı. A.parmak ya fiziğini geliştiricek, ya da Mikel'in yerime başka bir adam bulunacak.
Tsli 11 ay önce
İyi oldu . En az iki ay oynamayacakti. Ama enaz 300 000 euro bu sürede alacaktı. Kaldiki son haftalarda el kol dirsek kırmızı. Aman başkan tesislere dilenci olarak bile sokma onu.
Akın 11 ay önce
Burası hayır kurumu değil istediğiniz zaman giderim sonra özür dilerim tekrar gelirim hadi herkes yoluna kış kış
Kemal SAKA 11 ay önce
Obi gitmeden önce büyük hayal kırıklığı yarattı, yönetim büyük bir başarı ile gerekeni yaptı. Ancak ayrıldıktan sonra İngiltere futbol kamuoyuna Trabzonspor hakkında hem gerçeği yansıtmayan hemde yenilir yutulur olmayan sözleri anlamak mümkün değil. Trabzonspor isminin bu kadar olumsuz olarak ingiltere futbol çevresine uydurma senaryolarla aktarmasının bedelini ödemeli. Obi' nin bu bencil ve yalancı tavrı karşısında TS Yönetiminden referans almak bir yana çok menfi kanaatler oluşturduğuna hiç şüphem yok. Kendini melek olarak göstermek için insanin ekmek yediği kapıyı şeytan kapısı gibi göstermesi muhakkak geri dönüşü olacak çok vahim bir hatadır. TS gereğini her zaman yaptı, kadrini bilmeyenlere de anladığı dilden yine yapar. Kimse TS 'da Obi'ye referans olamaz, şampiyonluğa giderken tüm yabancı futbolcuların kafasını karıştıracak bir manipülasyona girdi. Allah'tan karakterli bağışıklığı güçlü bir yabancı kadromuz vardı, Başakşehir maçı öncesi ve saha performansına yansımadı OBİ TÜRBÜLANSI.
devo 11 ay önce
Seneye fenerbahçe de o da olmadı beşiktaş ta oynar. Dediydi dersiniz. Ha önemlimi çok da değil ...
Musti 11 ay önce
Bu şehirde bukadar süre kalıp insanların ne istediğini hiç anlayamamış hiç aidiyet duygusu hissetmemiş takıma kendini verememiş.profesyonellik bumu sence.
HAKKI BAKİ 11 ay önce
Şartlar nedir bilmiyorum ama.
LÜTFEN geriye çağırın.
Cengiz 11 ay önce
Geri alınsa iyi olur ama zor bence başkan alın yoksa fb .gs.bjk.alacak bence al geri başkanım bize lazım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@