Menajer Trabzonspor'dan özür diledi!

Dragovic transferiyle ilgili gündeme gelen Yiğit yeniden konuştu

Trabzonspor 14.08.2017, 23:50
Menajer Trabzonspor'dan özür diledi!
Dragovic - Trabzonspor görüşmelerindeki sıcak gelişmelerle ilgili dün açıklamalarda bulunan menajer Atakan Yiğit'den bir açıklama daha geldi. 

Yiğit, "Öncelikle Trabzonspor camiasindan , Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın Muharrem Usta'dan ve Sayın Ersun Yanal Hocamızdan yayınladığım resim için özür dilerim. Dünkü öfkemden dolayı bu resimleri paylaştım, bana gelen bilgi Ahmet Bulut'un ismi geçtiği yönündeydi eğer bu olay Ahmet Bulut dışında gelişmişse ondan da özür diliyorum. Ben Allah'ın adaletine inaniyorum. Allah'a havale ediyorum. Benim Ahmet Bulut'la hiçbir problemim yok olmadı da , görüşmemde olmadı! Bu özürü Trabzonspor camiasina gönderiyorum. Dragovic transfer konusunda ise bilgi vermek istemiyorum. Dragovic benim arkadaşım, Türkiye temsilcisi Ercan Kayhan ve Sertan Güneş'dir. Bu olayın peşini bırakmayacağımı kimin benim üzerimden oyun oynamaya çalıştığını bütün doğruları bulacağım. Saygılar" ifadelerini kullandı.

Yiğit'in yayınladığı fotoğraf
Menajer Trabzonspor'dan özür diledi!

Dün neler söylemişti?

İşte Yiğit'in dünkü açıklamaları;

"Beşiktaş ile futbolcumuzun ilgilisi yok. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve Ersun Yanal ile oyuncuyu görüştürdüm. Ahmet Bulut, benim yetki belgemi devre dışı bıraktı. Eğer bu olaylar olmasa yarın büyük ihtimal Trabzon'a gelecekti. Futbolcu bu gelişmelerden rahatsız. Sadece Ahmet Bulut denen herif yok. Bu piyasada daha iyi isimler var. Türkiye bilsin ki; bu piyasada çok şeyler dönüyor. Dragovic beni aradı, 'Sahte yetki mi yaptın?' dedi. Her şey olumlu giderken, Ahmet Bulut yüzünden olumsuza döndü. Önemli olan benim adıma sahte belgeyi kimin hazırladığı ve neden yaptığı. Bunu netleştirmemiz lazım. Trabzonspor'a gelir mi? Bilemiyorum. 'İşler çözülmeden Trabzonspor'a gelmem.' dedi. Türkiye'de tek güvendiği insan benim. Hukuki işlem de başlatacağım. Tabii ki umudumu kesmiyorum. Her şeyden Dragovic'in bilgisi var. Dragovic de FIFA'ya gidecek."

Ajansspor
 
Yorumlar (4)
DUMANOĞLU 3 yıl önce
NEDİR BU AMATÖR HALİMİZ. HERGÜN BİR TRANSFER REZALETİ İLE HABER OLUYORUZ....
Hayırlısı 3 yıl önce
Boş beleş işlerle uğraşıyoruz. Menejerleri vs şeyleri bir kenara bırakıp kenetlenme zamanı transfer zamanı. Boş polemiklere gerek yok. 2-3 oyuncu daha alabilirsek takım şiir gibi olacaktır.
TuncayReis 3 yıl önce
Seninle bırak ticareti Allah'ın selamını bile vermem ne yani her kızdığında o insanla geçmişte olan yaptığın işlerimi ifşa edeceksin insan sır tutabilmeli güvenilir olmalı.
sürmeneli 3 yıl önce
la ne oliy ya. Nedir Trabzonsporun bu tranfer kargaşası anlamadım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@