Mehmet Ekici'ye 1 milyon TL!

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transfer olması halinde alacağı ücret dudak uçuklatıyor.

Trabzonspor 24.03.2017, 09:08 24.03.2017, 10:13
Mehmet Ekici'ye 1 milyon TL!

Trabzonspor'dan izinsiz olarak Fenerbahçe ile anlaşan ve kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici için sarı lacivertli takımın ödül hazırladığı öne sürüldü!

Fenerbahçe için Trabzonspor'da kadro dışı bırakılmayı ve hatta kariyerini riske atmayı göze alan Mehmet Ekici'ye Fenerbahçe'nin 1 Milyon TL imza parası vereceği kaydedildi.
 
İMZA 3 YILLIK

 
Yarın 27 yaşına basacak futbolcuyla 3 yıllık kontrat yapmayı planlayan Fenerbahçe, senelik 2.2 milyon Euro garanti ücret verecek. 15 bin Euro maç başı alacak olan Mehmet imza parası ile ödüllendirilecek. Başkan Aziz Yıldırım “Bizi isteyeni biz de isteriz. Helal olsun Mehmet’e. Dik duruşundan asla ödün vermedi. Onun bu hareketini mükafatlandırmalıyız” ifadelerini kullanırken oyuncuya 1 milyon Euro’luk imza parası jesti yapılacağı öğrenildi.
 
İstanbul'da ev bakmaya başlayan Mehmet Ekici’nin sezon biter bitmez Trabzon’dan ayrılıp F.Bahçe’ye imza atması bekleniyor. 


 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
hakan 4 yıl önce
umarım gider... fenere ne kadar zarar verse iyi
Evet 4 yıl önce
Aynen insallah gider fos olup dogtu almanyaya yallah
Ekrem 4 yıl önce
Bu cürük oyuncuya okadar para verilirmi? Bence yalan haber. Fener bile istemez daha bunu.
neco 4 yıl önce
bizi ilgilendirmez alsın hayrını görsün parasının
Derlerkı 4 yıl önce
Paranı bıtır serefını bıtırme paran botınce serefınle yasarsın almanya ucuncu kıge atmak uzere ıken Ts aldı adam ettı adam olsaydı..
Cenap 4 yıl önce
10 milyon alsın yeterki gitsin İstanbul da ömrü en fazla 1 sezondur kimleri yutmadıki o şehir ve FB
Osman 4 yıl önce
Mehmet ekici kronik sakattır. Kemik hastalığı var. Onun üzerine oyun kuruyosun ama sakatlanınca yedeği yok o yüzden gönderiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@