Mehmet Ali Yılmaz'dan kupalara haciz yorumu!

Mehmet Ali Yılmaz, sorumlunun Muharrem Usta'nın olduğunu söyledi.

Trabzonspor 26.05.2017, 14:30 26.05.2017, 17:26
Mehmet Ali Yılmaz'dan kupalara haciz yorumu!

Trabzonspor'un müzesinde yer alan 6 şampiyonluk kupasına haciz işlemi yapılmasına Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz tepki gösterdi.

Mehmet Ali Yılmaz,  yaptığı açıklamada "Manevi değerlere haciz gelmesi çok ilginç" dedi

"Manevi değerlere haciz gelmesi ilginç"

Kupalara niye haciz gelir onu bilmiyorum. İlginç bir karar. Kulübün tesisleri var, varlıkları var ama manevi değerlerine haciz gelmesi ilginç. Manevi değerlere haciz koymak ilginç olmak için yapılmış sanırım.

"Bilançodan Muharrem Usta sorumludur"

İbrahim Hacıosmanoğlu artık yok, Muharrem Usta var. Göreve geldiği dönemdeki bilançodan kendisi (Muharrem Usta) mesul. Trabzonspor'u yöneten kimse o mesuldür.

"Olayda yönetimin zaafiyeti var"

Haciz olayından Muharrem Usta'nın en son haberi oluyorsa, kendi yönetiminin zaafiyeti olabilir. Yönetim onun yönetimi çünkü. Yönetimle idare arasında kopukluk varsa bu olay olmuştur ama kopukluk olmaması gerekir.

"Hedef 50. yılda şampiyonluk ama tedbirler yeterli mi?"

Trabzonspor'a bu sezon tam bir not vermek gerekmez artık hazırlıklar gelecek sezon için olmalıdır. 50. yılda Trabzonspor'un hedefi büyük ama alınan tedbirler yeterli mi onu bilmiyorum. Alınacak tedbirler de yeterli mi olacak onu da bilmiyorum bekleyip hep birlikte göreceğiz.

SporxTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
yasar 4 yıl önce
Sussanız da efsane Başkan olarak saygınlığınızı yitirmeseniz.?
Ali cansız 4 yıl önce
Sen daha Kupaları teminat gösterecek kadar dustuysen sen bırak şampiyonluk palavralarini git, ayıp yaa o Kupaları senmi kazandinda teminat gosteriyorsun..menejerlere borcun varsa öde adamların parasini. Paran yoksa yok de transfer yapma.
ibrahim çevik 4 yıl önce
Hacı senin sahte çekle bu kulübü icraya verdiğini unutmadık haaa.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@