7m


7m

hyundai

Lille'in gözü Uğurcan Çakır'da

Fransa'da şampiyon olan Lille gelecek yıl kalesini emanet edeceği yüksek potansiyele sahip isimlerin peşine düştü. Fransız ekibi gözünü Uğurcan Çakır'a dikti.

Trabzonspor 28.05.2021, 17:35 28.05.2021, 17:48
Lille'in gözü Uğurcan Çakır'da

Daha önce Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı'yı kadrosuna katan ve bu yıl Fransa'da şampiyonluğa ulaşan Lille şimdi de Uğurcan Çakır'ı gözüne kestirdi.

Kendi kaleicisi Mike Maignan'ı 15 Milyon Euro bedelle İtalyan devi Milan'a gönderen Lille, bu boşluğu potansiyeli yüksek bir isimle doldurmayı hedefliyor. Bu noktada son dönemin parlayan yıldızı Trabzonspor'un kaptanı Uğurcan Çakır'ı hedefine koyan Fransız ekibinin kısa süre içerisinde resmi teklifte bulunması bekleniyor.

Bordo mavililerin önümüzdeki günlerde başlayacak olan EURO 2020'de A Milli Takım'ın kalesini koruyacak olan Uğurcan Çakır için en az 20 Milyon Euro bonservis bedeli ve sonraki satıştan pay beklentisi bulunuyor.


Yorumlar (17)
takım taraftarı 1 yıl önce
Lille kendi kalecisini sattığı paradan fazla para vermez kaleciye. Lille futbolcu satması gerek ekonomik durumunu düzeltmek için. Türkiye gibi değil istediğin kadar borç yap kimse birşey demez. Bu durum yalnızca Türkiye'de olur oda üç takım için geçerli. Borç 500 milyon Euro harca bir 200 milyon daha nasılsa vermeyecek.
? 1 yıl önce
elindekini 15 e satıp bizden 20 yemi alacak yani.....??????
Gideceksen doğru düzgün bir yere git 1 yıl önce
Uğurcan direkt olarak iyi bir takıma gidebilecek kapasitede. Lille'e gideceğine Trabzon'da kalsın daha iyi. Düzeni bozmaya değmez.
Beşiktaş da süper lig şampiyonu 1 yıl önce
Beşiktaş iyi takım mı? Biz Liverpool, Arsenal, Manchester, Dortmund, Inter ya da Real olsun istiyoruz. Vizyonunu seveyim.
Taraftar 1 yıl önce
Lille fransa şampiyonu futbol cahili futboldan anlamıyorsun bari yorum yapma
serdar 1 yıl önce
yani 15 milyona uğurladığı kalecinin yerine20-22 milyon vermesi ne bilim çok realist gelmedi
Bayburdi 1 yıl önce
Uğurcan öncelikle yan toplardaki zaafiyetini çözmesi gerek... Resmen saatlik bomba....Bu sorununu çözerse üst düzey bir kaleci olabilir.
Sacmalayanlat 1 yıl önce
Lile kalecisini 15 e satıp ugurcani 20 ye alır arada 5 milyoncuk fark var.
Sonra ugurcani 45 e satar.
25 milyon kar eder.sozum sacmalayanlara
ckrgl 1 yıl önce
maignan bizim uşağımızdan daha iyi kaleci.. yaşını bilmiyorum ama o kaleci 15 ediyorsa bizim uğurcan için söylenen rakamlar çok uçukmuş
Birol Aksoy 1 yıl önce
Kendi kalecisi çok iyiydi. Onu 15milyon EURO 'ya elinden çıkarmışsa bize en fazla 10 milyon EURO teklif ederler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@