Kucka'nın menajeri konuştu: Milan'la anlaşırlarsa...

Trabzonspor Kucka'yı daha önce de istemiş

Trabzonspor 27.06.2017, 20:27
Kucka'nın menajeri konuştu: Milan'la anlaşırlarsa...
Trabzonspor'un transfer gündeminde yer alan Kucka'nın bağlı bulunduğu Stars&Friends menajerlik şirketinin ortaklarından Mithat Halis, Slovak futbolcunun Milan'la anlaşılması durumunda Türkiye'ye geleceğini söyledi.  

MİLAN'LA HANGİ KULÜP ANLAŞIRSA KUCKA TÜRKİYE'DE O KULÜPTE OYNAYACAK

Radyospor'a konuşan Halis, "Kucka transferinde kim Milan ile anlaşırsa transfer gerçekleşir. Ben Trabzonspor'a gitsin isterim. Ersun Hoca ve Aykut Hoca benden oyuncu alır ben de veririm. Şenol Hoca benden oyuncu almaz. Kucka transferine ne zaman imza atılırsa o zaman konuşurum. İki sezon önce Kucka ile konuştum, Türkiye'ye gelmek istedi. O dönem de Trabzonspor istemişti. Devreye Beşiktaş ve Bursaspor girdi. Kulüplerimiz geç davrandığı için Milan'da kaldı. Geç kalındığı için transfer gerçekleşmedi. Milan ile anlaşılırsa transfer gerçekleşebilir. Kulüplerin önce anlaşması lazım. Kucka çok yönlü oynayabilen ve Şenol Hocanın istediği tarz oyuncu. AC Milan'la hangi kulüp anlaşırsa Kucka, Türkiye'de o kulüpte oynar. Transfer bedeli yazıldığı gibi değil. Milan'a bağlı" şeklinde konuştu.

Halis, "Kucka için Milan'dan beni aramadılar. Krasnodar da iyi bir ücret veriyor. Oraya da transfer olabilir" dedi.  Beşiktaşlı Atiba ile ilgili önemli bir anekdot veren Halis, "Atiba'yı ilk kez Ziya Doğan Gençlerbirliği'ne istedi 1.5 milyon Mark bulamadığımız için alamadık. Trabzonspor'dayken de olmadı. Marcelo'nun da bu tarz hikayesi var" şeklinde konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@