Kucka için İtalya'dan flaş iddia

Parma sportif direktörü Daniele Faggiano, “Kucka, ikinci yarıda bizim formamızı giyecek” dedi.

Kucka için İtalya'dan flaş iddia

Trabzonspor'da Juraj Kucka’nın geleceği belirsizliğini korurken, İtalya’dan flaş bir açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde Başkan Ahmet Ağaoğlu, Parma’dan gelen teklifi doğrularken, Çizme temsilcisinin sportif direktörü Daniele Faggiano, “Kucka, ikinci yarıda bizim formamızı giyecek” dedi.

Onazi’nin sezonu kapatması nedeniyle takımda kalma ihtimali bulunan Slovak yıldız için teklif edilecek rakamın transferde belirleyeceği olacağı vurgulandı. Parma’nın, 31 yaşındaki futbolcu için 3.5 milyon Euro’yu (22 milyon TL) gözden çıkardığı da gelen haberler arasında.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 13:40


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
TOR
TOR - 1 hafta Önce

Ağzın bal yesin

Oguz
Oguz - 1 hafta Önce

Hemen hemen hemen

DUMANOĞLU
DUMANOĞLU - 7 gün Önce

KUCKA, POTANSİYELİNİ ÇOK ORTAYA KOYAMAMIŞ BİR İSİM, DAHA FAZLASINI KAZANABİLMEK ADINA BELKİ ARAP, ÇİN PİYASASINDA DAHA FAZLA RAKAMA ALICISI OLUR GİBİ BİR FAYDACILIKLA YAKLAŞMAK İSTİYORUM AMA O RİSKE DEĞMEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM... EĞER RAKAM 3,5 LARA ÇIKTIYSA GÜLE GÜLE DENMELİ... TOPLA OLMADIK İŞLER YAPAN BİR ADAM, ÇOK RİSKLİ BİR ORTA SAHA OYUNUNA SAHİP, ÖZGÜVEN TAVAN ANCAK KONTROLLÜ OLMAK DA GEREK. BİZE OLABİLDİĞİNCE HADDİNİ BİLEN BİR ONAZİ GEREK.ŞU MURAT CEM İN BİRAZ DAHA ÇABUKLUK VE GÜÇ KAZANMASINI O KADAR ÇOK İSTİYORUMKİ, AYAK İÇİ ÇOK TEMİZ BİR OYUNCU, STOPER HÜSEYİN GİBİ... KEŞKE MURAT CEM ORAYI ALIP GÖTÜRSE HİÇ TRANSFER YAPMASAK. BİR DE BATUHAN I ARTIK STOPERE EVİRİN. ORTA SAHA TEMPOSU İÇİN HALA ZAYIF DURUYOR... HA BİR DE ESKİŞEHİR DE ORTA SAHADA KAMİL AHMET İN İYİ İŞLER ÇIKARDIĞI MAÇLARI VARDIR. STOPER E BİR UZUN BOYLU TRANSFER, KUCKA NIN YERİNE BİR İSİM İLE KONUYU KAPAYABİLİRİZ. PARA SEZON SONUNA LAZIM...

tr61
tr61 - 7 gün Önce

hemen yollayın. top kullanma özelliği yok. yerine top kullanabilen topçu alın

Gustavo
Gustavo - 7 gün Önce

Sat gitsin sat gitsin eskimisse sat gitsin

Semih Atik
Semih Atik - 7 gün Önce

Ulaaa hemen satın. Onazi nin yerine ucuz ve kaliteli bir genç alın. Bu Kuçka dan bir cacık olmaz. Aklı burda değil. Bu adamı kazanamazsınız. Kafasında bitirmiş.Son Rize maçında beni kanser etti. Gelmiş 32 yasina. 3.5 milyon iyi para. Klüp nefes alır. Üstelik oynamadığı halde 2.2 milyon avro alıyor. İyi bir scout ekibimiz var. En fazla 1 milyon avro ya bundan daha iyi ve genç bir futbolcu alırlar. Şu anda takım maliyeti 17 milyon avro. Kucka ve Olcay giderse 13 milyon avroya düşer. Hemen satın hemen.

Kadir Coban
Kadir Coban - 7 gün Önce

en iyi becerdigi is rakibe faul yapmak

DELİ
DELİ - 7 gün Önce

SAT HEMEN ..


banner443