Konyaspor'un ayıbı için Trabzonspor bastırıyor!

Trabzonspor yönetimi harekete geçti

Trabzonspor 24.02.2017, 14:26
Konyaspor'un ayıbı için Trabzonspor bastırıyor!
HABER61 SPOR SERVİSİ

Süper Lig'in 22. haftasında Trabzonspor'un deplasmanda karşılaşacağı Konyaspor'un bordo mavili taraftarlar için belirlediği 900 TL'lik bilet fiyatı tarifesiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavili camianın büyük tepkisini çeken Konyaspor'un tavrı karşısında Trabzonspor yönetimi harekete geçti. Haber61'in Trabzonspor yöneticilerinden edindiği bilgilere göre, bordo mavililer yoğun telefon trafiğiyle bu krizi aşmaya çalışıyor. Trabzonspor taraftarlarının mağdur olmaması için uğraşan yönetimin hem Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileriyle hem de Konyaspor yöneticileriyle görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi. Trabzonspor yönetiminin bilet fiyatlarını makul seviyeye çekmek için Konyaspor camiasıyla ikili ilişkileri iyi olan isimleri de devreye soktuğu belirtildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
cuneyt 4 yıl önce
neyı devreye sokuyorsun gıtmesın taraftar maca olsun bıtsın ama o konyanında bır tek taraftarı bırak stadı trabzonda bıle dolasmasın bır tek futbolcusu bıle trabzonda gezmesın neyın bastırması bastırlacaksa sahada bastırın konyaya....
mert büyükbaki 4 yıl önce
trabzonspor taraftarı maça gidecek konyaspor taraftarı trabzona gelemiyecek böyle desen daha iyi olurdu :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@