"Kasımpaşa'nın açıklaması iyi niyetli olmadıklarının göstergesi"

Trabzonspor'dan Kasımpaşa'nın açıklamasına yanıt verildi

Trabzonspor 23.08.2020, 12:24
"Kasımpaşa'nın açıklaması iyi niyetli olmadıklarının göstergesi"

Trabzonspor Divan Kurulu'nun, Kasımpaşa'nın G.Saray ve F.Bahçe'ye bedelsiz verdiği oyuncuların lisanslarının çıkarılmaması yönünde TFF'ye yaptığı itirazın yankıları sürüyor.Kasımpaşa dün yaptığı açıklamada, "Trabzonspor Divan Kurulu'nun bu başvurusu, Türk futbolunun en çok ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberlik sürecine zarar vericidir. Kulübümüz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk sporuna katkıyı sürdürme kararı almıştır" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Divan Başkanı Ali Sürmen de konuyla ilgili olarak, "Biz gerekli başvurumuzu yaptık ve federasyona gönderdik. Bu saatten sonra onlar karar verecekler. Kasımpaşa da bir savunma yapacaksa federasyona yapsın. Yaptıkları açıklama da iyi niyetli olmadıklarının bir göstergesi. Bundan sonraki gelişmeleri de takip edeceğiz. Federasyonun kararının da yakından takipçisi olacağız" diye konuştu.

Yorumlar (22)
yorumcu 2 ay önce
Basaksehir,kasimpasa,fenerbahce.Su Karsi karsiya geldigimiz kuluplere bir bak ey trabzonlu kardesim.Bunlar sana kimi hatirlatiyor?? Biraz muhakeme yapma zamani.
temel 2 ay önce
aklı olan anladı yorumcu kardeşim ne düşünüyorsan bu konuda imzamı atarım
YoRum 2 ay önce
Onlara ne desen boş, gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, akılları mı..
Kemal 2 ay önce
TÜRKİYEDE İSTANBUL TAKIMLARINA KARŞI BU DAVAYI AÇACAK BAŞKA TAKIM YOK. bU YÜZDEN TRABZONSPORLUYUZ. ÇOK GÜZEL BİR HAMLE. SONUÇ ÖNEMLİ DEĞİL
adnan 2 ay önce
sikeyi orten tff busikeyi gormez cunki tff sikecetesinin elinde tayyip sikecileri tff ye atadi futbol sike ve kunpascilara teslim tayyibin sike cetesi
mahmuTS 2 ay önce
bir bitmediniz la ağlak muhalefetciler
Cafer 2 ay önce
Bu davayı SAKIN bırakmayın. İş işten geçtikten sonra konuşmanın anlamı yok, konuşacaksanız şimdi konuşun.
Remzi 2 ay önce
Kasımpaşa kulübü 3 büyük denilen İstanbul takımına bedelsiz oyuncu vermek ve bedava reklamlarını yapmak gibi destekleri herhangi maddi bit kazanç beklemeden niye yapar? Ne için yapar? Bu kararı kim almıştır? Bu karar süper ligi nasıl etkileyecektir? Haksız rekabete yol açmayacak mıdır? Türkiyede bu şartlarda adil oynanacak bir ligden bahsedilebilir mı?
Remzi 2 ay önce
Kasımpaşa A.Ş. Ciner grubunun takımı, holdingin başkanı Turgay Ciner..bu holdingin medya ayağında ise Habertürk radyo ve tv ile Show tv var..Buranın sorumlusu da Fatih Saraç isimli işadamı..bu kişiler aynı zamanda sayın Cumhurbaşkanına yakın isimler..
Misafir 2 ay önce
Kasımpaşa yakalanmıştır. Fedarasyon gereğini yapmalı. Trabzon'un elinden ayak oyunları ile şampiyonluğu aldınız hala devam ediyor daha lig başlamadan
Remzi 2 ay önce
Kulüpler karşılıklı saygı çerçevesinde rekabet etmelidir. Ancak bu rekabet aynı zamanda adil olmalıdır..Profesyonel bir ligde değerli ve popüler bir oyuncu nasıl böyle bedelsiz verilebilir? Tatmin edici bir açıklama da görünmüyor şimdiye kadar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@