7m

7m

hyundai

Kaan Ayhan'ın babasından Trabzonspor açıklaması!

Kaan Ayhan'ın babası Erol Ayhan Trabzonspor'un teklifini doğrularken İtalyanların milli futbolcuyu bırakmak istemediğini söyledi.

Trabzonspor 05.02.2022, 10:36
Kaan Ayhan'ın babasından Trabzonspor açıklaması!

Trabzonspor’un ara transfer listesinin başlarında yer alan Kaan Ayhan için babası Erol Ayhan’dan açıklama geldi.

Sportcell’de yer alan habere göre;
Kaan’ın babası Erol Ayhan, İtalya’nın Sassoulo takımında forma giyen oğluna gelen teklifleri doğrulayarak “Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor, Kaan’a teklif yaptı ancak Sassoulo yapılan teklifleri beğenmedi.” dedi.


İtalyanların Kaan’ı bırakmak istemediğini belirten Erol Ayhan “Şunu söyleyebilirim ki, Sassoulo Kaan’ı satmak istemiyor. Sassoulo yönetimi, oğlumun önümüzdeki senelerin planlamasında önemli bir yer tuttuğunu belirtti.” İfadelerini kullandı.

Yerli stoper arayışında olan Trabzonspor’un uzun bir süredir gündeminde olan 27 yaşındaki milli futbolcu bu sezon takımıyla 12 maçta forma giydi.
 


Yorumlar (1)
Erdem 4 ay önce
Salatacılar, jimnastikçiler ve fenevin sadece 1 tanesinin bile girdiği işe girilmez. Bi de 3 ü birden teklif vermiş Kaanı da mundar etmişler. Sassuola da uyanık Irfancan 10 milyon € ederse Kaanı açık artırmadan 15 milyon € ya bile satarız demiştir, neyse onlarda hava aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@