İşte Trabzonspor'un borcu - Hacısalihoğlu Haber61'e konuştu

Trabzonspor’da genişletilmiş Divan Kurulu toplantısı yapıldı.

İşte Trabzonspor'un borcu - Hacısalihoğlu Haber61'e konuştu

Haber61 – Spor Servisi – Tuncay Lakot - Trabzonspor’da Aralık ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurul öncesinde genişletilmiş Divan Kurulu toplantısı Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yapıldı.

Yapılan toplantıya Divan başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Yönetim Kurulu’nun yanısıra eski başkanlar, asbaşkanlar, kurul başkanları ve Divan yönetimi katıldı.

Toplantı ile ilgili olarak Haber61’e açıklamalarda bulunan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, “Bu tüzükte yazan normal bir divan kurulu. Her seçimden önce genişletilmiş Divan toplantısı yapılır maddesi var tüzükte. O doğrultuda eski başkanlar, asbaşkanlar, kurul başkanları ve Divan yönetimini toparlayarak yönetim kurulundan bilgi rica etti. Mali ve idari konularda camianın aydınlatılması yapıldı.” dedi.

Hacısalihoğlu yapılan bilgilendirmede kulübün borcunun yaklaşık olarak 1 Milyar 9 Milyon TL. olduğunu söyledi. 

Haber61'in edindiği bilgiye göre 182 Milyon Euro ile devralınan borç 166 Milyon Euro'ya düştü. Bu borcun 555 Milyon TL'lik kısmını banka borçları oluştururken 58 Milyon TL'lik ksımını ise menajer alacakları oluşturdu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 17:43


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alp Türk
Alp Türk - 3 hafta Önce

Trabzonspor un en büyük projesi borçsuz bir kulüp olması olmalı....

Hasan
Hasan - 3 hafta Önce

Bu borcu eritmek on şampiyonluğu bedeldir Trabzonsporum icin. Yeneriz yeniliriz ama kulübümüz itibarini kaybetmesin yeter ki. İstanbuldan selamlar.

Serkan
Serkan - 3 hafta Önce

sizin bir günahınız yok siz bu kısa sürede kulübün parasını tasarruflu kullandınız lakin bu saatten sonra kulüp dikiş tutmaz 2013 de 185 milyon borçla alıp 2018 de 1 milyar borçla bırakan iho ve ustadan hesap sorulmalı

Astsb39
Astsb39 - 3 hafta Önce

Helal olsun borç 6 aydır yerinde sayıyor.yonetimi tebrik ediyorum.ubutmayalin bu yönetim çok başarılı ve son şansımız.

veron
veron @Astsb39 - 3 hafta Önce

Lafontenden masallar,toplama çıkarma yapıp yorum yapın bari

Astsb
Astsb - 3 hafta Önce

Kim ne derse desin bu borç yükü de Trabzonspor'un Türkiye şartlarında olağanüstü bir takımı var.goreceksiniz bu yönetimle gelecek yıl yapılacak genç ve ucuz transferlerle başakşehir beraber Trabzonspor ligi görse edecektir.yalniz Yusuf yazıcı gibilerle değil Trabzonspor Yusuf'u sahada değeri düşmeden elden çıkarmalı.cunku çok ama çok umursamaz.bir gram ilerleme yok.

zsljy
zsljy @Astsb - 3 hafta Önce

Alice düşler ülkesinde fragman 2

10_UR
10_UR - 3 hafta Önce

Onur Burak kucka gibi maliyetli ve saatli bomba adamları yollamak bu tablodan çıkışın ilk adımı olmalı. Sonrası alttan gelen oyuncuları geliştirip yüksek ücretlere satmak ve mali tabloyu sürdürülebilir kılmak olmalı.

zsljy
zsljy - 3 hafta Önce

Borç katlanmış futbolcuların değeri dip yapmış, demeki önceki yönetime sallamakla olmuyor, hani euro ile hesap yapılmıyordu, komedi

Kenan
Kenan @zsljy - 3 hafta Önce

Şuanda beynin vucudu terkettiği anı yaşıyoruz

Masss
Masss @zsljy - 3 hafta Önce

Narcissustan seçmeler

Kayikci
Kayikci - 3 hafta Önce

Bu borcun odenebilecegine inanan var mi ki?Gun gectikce daha artacak boyle surup gidecek iste.Tum buyuk klupler borc bataginda


banner421

banner426

banner432

banner443

banner441