İşte Newton'ın sistemi

Trabzonspor'da Eddie Newton takımı 4-3-3 modelinde oynatmayı hedefliyor.

Trabzonspor 19.08.2020, 08:41 19.08.2020, 11:54
İşte Newton'ın sistemi

Trabzonspor'da yeni teknik adam Eddie Newton geçen sezonun son 2 maçında görev yapmıştı. Bu karşılaşmalarda takımın alıştığı düzenleri bozmak istemeyen 47 yaşındaki çalıştırıcı sistemi bozmamıştı. Bu sezondan itibaren Karadeniz temsilcisi 4-3-3 dizilişiyle sahada olacak. Newton da planlarını bu sistem üzerine kuruyor. Transferde bu sisteme uyacak futbolcuları tercih ediyor. Newton'ın sezonun ilk çalışmasında oyuncularına felsefesini aktardığı belirtildi. Genç hoca ısrarlı tekrarla her öğrencisine yeni sistemini ezberletecek.

SİZDEN VAZGEÇMEDİM
Eddie Newton'un kamp kadrosuna genç oyuncuları almaması bir kesim tarafından eleştirilmişti. 47 yaşındaki hoca, bu genç isimlerle görüşme yaptı ve onlara "Ben kariyerim boyunca gençlere çok önem verdim. Sizler de benim için çok değerlisiniz. Hiçbirinizden vazgeçmedim. Sürekli takibimizde olacaksınız" dedi. Newton, rezerv takım için bir antrenörünü görevlendireceğini belirtti..

İşte Newton'ın sistemi

Yorumlar (10)
Mantıklı 5 ay önce
Eğer Coach Eddie bu sistemi gerçekten oynatırsa, Trabzonspor’un temel futbol felsefesini oynatmış olur. Ben burdan çoğu kez yazdım, Trabzonspor defansif futbol oynayamaz” diye. Çünkü Trabzonspor’un genlerinde hücum fıtbolu var.Tebrik ederim Coach..
Lâedrî61 5 ay önce
Takımın yarısından fazlası ecnebi, hangi genden bahsediyorsun? Sanki Trabzon halkı çıkıp oynayacak!
Cuguli 5 ay önce
Gerçekten uzun zamandır takım için yapılan yorumların en doğrusu bence.
Simitçi 5 ay önce
HOCAM BİZE OVİE EJARİA YI GETİR !!!
Süleyman Faruk 5 ay önce
Başkan, şampiyonluk giti. Fabio yu istemiyoruz . 1 kerede sosyal medya ne diyor diye bakın. Bizler OVİE EJARİA İSTİYORUZ, maliyeti de uygun. Alın şu adamı da bari hayal kırıklığı olan formaları alalım!
Cabir 5 ay önce
Ben bu adam dan umutluyum en azından alınanlara bakılırsa var bişeler . Ts miz dününden daha iyi olup yarınlarına umutla bakıcak işaAllah.
Ömür, Cakir ve Alex gidince ilk 11 5 ay önce
Erce
Serkan - Atakan - Transfer - Marlon
Parmak - OVIE EJARIA - Trondson
Ekuban - Plaza - Nwakaeme
61 5 ay önce
hoca defans futbolunu sevmez trabzon taraftarı,hızlı ve atak oynat. istersen yenil,ama korkak oynatma.başarılar
Santo 5 ay önce
Umarım sabretmesini biliriz.... Ben bilirim de umarım taraftarımız da bilir...
Gümüş 5 ay önce
OVIE EJERİA isabet olur ....yerli gençlerden Abdülkadirler dışında öne çıkan yok ...hoca da bunu gördü.. biz taraftarlarda sosyal medyada israrla üstünde durduk... taraftarin insiyatifide göz önünde bulundurulmalı...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@