7m

Çapkınoğlu

İşte Djaniny'ye gelen transfer teklifi

Devre arasında olduğu gibi Arap kulüpleri yine Djaniny Semedo’nun peşinde. Menajerler aracılığıyla 5-6 milyon Euro seviyelerinde teklifler gelirken, Trabzonspor’un beklentisi en az 8 milyon Euro...

Trabzonspor 18.05.2021, 08:19
İşte Djaniny'ye gelen transfer teklifi

Sezon başında bedelsiz olarak kadroya katılan Djaniny Semedo, bu yaz Trabzonspor’a önemli bir bonservis bedeli kazandırabilir. Arap Yarımadası’nda ciddi piyasası bulunan 30 yaşındaki forvet için devre arasında 7 milyon Euro’luk bir teklif gelmişti. Transferin son günleri olduğu için Bordo-Mavili yönetim Al Hilal’in isteğini geri çevirirken, Arap kulüpleri yeniden devrede. Menajerler aracılığıyla Trabzonspor’a 5-6 milyon Euro seviyelerinde teklifler sunulurken, yönetim rakamın artmasını bekliyor. 

Yüzde 15 pay alacak

Djaniny ise masraflar düşüldükten sonra transferden yüzde 15’lik pay alma hakkı bulunduğu için kulüple aynı paralelde hareket ediyor yani en iyi teklifi bekliyor. Halihazırda Sörloth ve Cornelius gibi forvetlerle görüşen Trabzonspor, Koita ile el sıkışmıştı. Eğer Djaniny satılırsa mutlaka bir forvet oyuncusu daha kadroya katılacak. 


Yorumlar (13)
Gahuralı 1 yıl önce
ver ver ver :D gelsin paralar
KALYONCU 1 yıl önce
Bu adam iyi teknik ama çok az pozisyona giriyor ve gol pozisyonuna girmek için çaba da sarf etmiyor girdiği gol pozisyonlarını da çoğunu kaçırıyor biraz ağır gibi ve son vuruşlarda gücü kalmadığı için çok kaçırıyor
yasar 1 yıl önce
canini kaliteli bir isim, sezon başında hazır değildi, çok iyi bonservis teklif edilmezse mutlaka kadro da tutulmalı.
Hakan 1 yıl önce
Koita maalesef kötü bir transfer politikasi koita şampiyon yapacam kalitede bir oyuncu değil
arif efendi 1 yıl önce
gelen gideni aratti. kalsin.
Ahmet Can 1 yıl önce
Hemen satın ama gidip cornelius gibi çöpleri almayın gelen parayla. Yoksa djanini yiide ararız
Ts gomela 61 1 yıl önce
Satilmamali cok iyi bir oyuncu ekubani sat Djaninny sag acik oynat daha cok is yapar
Kocaeli Spor 1 yıl önce
Hemen hiç beklemeden satın
En son 8 hafta hiç gol atamadı
Bal yapmayan arı gibi.
Slayer 1 yıl önce
8-10 milyon bandını bulmadıkça satılmamalı.
Karamanoğlu 1 yıl önce
İyi topçuyu satıp yerine topçu almakla transfer yapmış olmazsın.Geçen yıl yenen naneleri bu yıl yemeyin.İyi bir transfer komitesi kurup eksikler tamamlansın.Ağaoğlunun satışı iyi alışı sıkıntı.Takım tahkim edilsin.Hocada yaşlı topçulara yöneliyor.Yanlış bir politika.Takımın sağbekini göndermesi 15 puana mal oldu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@