banner526

banner533

banner513

İstanbul'un Abdulkadir oyunu

Bugün istanbul gazetelerinde çıkan bir haber Trabzonspor taraftarı tarafından komik karşılandı.

Trabzonspor 07.11.2017, 09:21
İstanbul'un Abdulkadir oyunu

Trabzonspor'un genç yıldızı ve Türk Messi olarak anılan Abdulkadir hakkında bugün çıkan haber hem kızdırdı hem de güldürdü. Ulusal bir spor gazetesinde çıkan haberde, Abdulkadir'e  Sevilla'nın 25 Milyon TL teklif ettiğini yazdılar. Çok yüksek bir teklif gibi TL bazında yazılan teklif ile ne amaçlandığı merak konusu oldu. Ayrıca haberde Muharrem Usta'nın Euro bazında 6 Milyonluk teklifi beğenmeyerek 10 Milyon Euro istediği belirtildi.

Abdulkadir'in değerini düşürmek amaçlı yapıldığına inanılan bu haber taraftarı hem kızdırdı hem de güldürdü.
 

Yorumlar (4)
araklıhasan 3 yıl önce
rıza hoca 3 maçtır oynatmıyor bu adamı yerine bero kalasını oynatıyor kafayı yiyecem.
Fathe 3 yıl önce
tam iyileşmedi abdulkadir, o yüzden 90dk görev veremiyor
KaradenizSamsun 3 yıl önce
Rızadan teknik adam olmaz demiştim en baştan Abdulkadir dk 80 oyuna alıyorsun takımın en iyi futbolcusu kanatlarda castillo ve abdulkadir oynamalı nerde işe yaramaz 30 yaş üstü olcay var işe yaramaz bero var onları oynatıyrsunuz
Necip Uzunalioğlu 3 yıl önce
Eldeki amcalara para ödrnmezse kaçarlar. Büyük Başgan hemen satmalı. Yusuf'u da satmalı. Uğur Demirok ve Onur'satmalı. Kulübün bir bölümünü satmalı. Stadı satmalı. Eldekalan hisseleri %51i satmalı. Böylece başkanın altyapıya ne kadar çok değer verdiği anlaşılır Tıpkı 1461'in iki alt lige düşürülmesinde olduğu gibi. Sadi Tekelioğlu'nun kovulmasında olduğu gibi. Fenerli Ersun ile kulübe operasyon yaptığı gibi. Sonuç laik olduğunuz şekilde yönetilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@