7m


7m

hyundai

İstanbul'da kafelerin boş kalmasını Trabzonspor'a bağladılar

Trabzonspor'un emin adımlarla şampiyonluğa ilerlemesi İstanbul basınında ses getirmeye devam ediyor. Ancak olay bu kez başka bir boyuta taşındı...

Trabzonspor 02.02.2022, 21:08 02.02.2022, 21:35
İstanbul'da kafelerin boş kalmasını Trabzonspor'a bağladılar

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'in lideri Trabzonspor, İstanbul takımlarını ezerek şampiyonluğa emin adımlarla ilerlemesi farklı kesimlerde ilginç tepkilere ve İstanbul basınında farklı haberlere neden oluyor.

Yıllardır alışıla gelen Trabzonspor'u karıştırmaya yönelik haberlerin bu sezon işe yaramamaması, algı operasyonlarının tutmaması yeni taktikleri de beraberinde getirdi. Bugün yayınlanan bir haberde Trabzonspor'un açık ara liderliğe gitmesinin İstanbul'da kafeleri zarara uğrattığı yazıldı.

Haber Global'de çıkan "Trabzon'un tarihi sezonunda İstanbul kafeleri boş kaldı!" başlıklı haberde İstanbul'da bir çok kafe sahibiyle yapılan görüşmeler aktarılırken Trabzonspor'un liderliği ve İstanbul ekiplerinin kötü gidişatının işleri alt üst ettiği vurgulandı. Aynı zamanda Trabzon'da ise kafelerin çok iyi iş yaptığı yazıldı.

Bu haber kısa sürede Trabzonsporlu taraftarların tepkisini çekerken aynı zamanda "ti"ye alındı. Bordo mavililer "Ülkede bir ekonomiyi bize bağlamadıkları kalmıştı" şeklinde yorumlarda bulundu.

İşte o haber;

İstanbul'da kafelerin boş kalmasını Trabzonspor'a bağladılar


Yorumlar (11)
Erdem 4 ay önce
Bu haberleri yapanların ceza alması lazım. Bu arada Trabzon başta olmak üzere Anadolu'daki cafeler rekor ciro yapıyorlarmış. Yakında Rus Ukrayna savaşı da bizle ilişkilendirir.
Adalı 4 ay önce
Bu konuyu en güzel malum duayen gazeteci açıklar, Birde ondan dinlesek,,Ama belliki rahatsız oluyorlar,
Oscar 4 ay önce
Tabi canım hatta ekonomik krizin sebebi de Trabzon. İstanbul takımlarından biri şampiyon olursa sene sonunda kesin ülke düze çıkar.
a.y 4 ay önce
Bence başka iş yapmaya başlasınlar,önümüzdeki 5 sezon böyle gider
adnan 4 ay önce
dunyanin heryerinde kaveler barlar bon bos niye korona korkusu var sokaga cikmiyor insanlar bu iblisler ts diyor serefsiz likde bunlar dunyada ilk sirayi alir bunuda futbola baladilar
mavi 4 ay önce
Cübbeli onlara üflesin(!)
Trabzonsporlu 4 ay önce
CHP medyasının Trabzonspor nefreti bitmez
tolga bölükbaşı 4 ay önce
Pardon? Chp medyası mı? Haber Global hükümet yanlısı bir kanal. Sen ne diyorsun? Kupamızı da Kılıçtar aldı da dersin!!!
cepni29 4 ay önce
Lannn kudurun daha da kudurmaya devam edeceksiniz. Eğer şampiyon olursak bir sene ile kısıtlı kalmayacak. O kafeler şimdiden kepenk indirsin. Neye yorumlamış para babaları...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@