İsrail basını yazdı! Trabzonspor'a Nwakaeme şoku!

Hapoel Beer-Sheva, Nwakaeme için FIFA’ya gitti

Trabzonspor 23.03.2019, 16:25
İsrail basını yazdı! Trabzonspor'a Nwakaeme şoku!

Hapoel Beer-Sheva Kulübü’nün, Trabzonspor’un Nwakaeme transferi için yapması gereken ödemeyi yapmaması üzerine konuyu yargıya taşıdığı bildirildi.

Trabzonspor’un FIFA’lık olduğu konulara Nwakaeme transferi de eklendi. Sezon başında Hapoel Beer-Sheva kulübünden transfer edilen 30 yaşındaki futbolcu için 1 milyon euro bonservis bedeli ödemesi gereken bordo-mavililerin borcunu henüz ödemediği ortaya çıktı. 

İsrail basınına göre; Hapoel Beer-Sheva Kulübü borcunu ödemesi için birçok Trabzonspor ile irtibata geçmesine karşın bu girişimlerinden sonuç alamadı. Bunun üzerine FIFA’ya başvurduğu belirtilen İsrail ekibinin bu yolla oyuncu için olan bonservis ücretini tahsil etmeye çalışacağı bildirildi. 

Kulübün avukatlarının yasal süreçte kullanılmak üzere konuyla ilgili bir dosya hazırladıkları, ödenmeyen 1 milyon euro bonservis için harekete geçtikleri aktarıldı. 

FIFA’da 18 dosya var  

Böylece Trabzonspor karşısında hakkını FIFA’da arayanlara bir yenisi eklenmiş oldu. Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu önceki günlerde yaptığı açıklamada FIFA’da biriken 18 dosyaları olduğunu açıklamıştı.  

(Skorer)

Yorumlar (10)
MerNoire28 2 yıl önce
Boş boş yorum yapmayalım kulüp te paramiı var sanki bundan önceki yönetim batırdı kulübü kim yaptı o sözleşmeri burak sosa kuçka daha bir sürü luzumsuz topcularla
Abuser 2 yıl önce
Ah erdem ah bedava yorum yapıyorsun burada paralı olsa bu lafı etmezsin.
Mahmut 2 yıl önce
Eee bunu bilmeyecek ne var. 18+1=19 dosya oldu. Vurun Ağaoğlu na garibim ne yapacağını şaşırdı.
Erdem 2 yıl önce
Bu yönetimde fasa fiso çıktı bırakın şu takım küme düşsün biraz daha fazla yaşarız.
Taraftar 2 yıl önce
Erdem boyundan büyük işlere yorum yapma. Ağoğlu gecesini gündüzüne katarak calisiyor. Senin ne katkin var bu takima???
Kenan 2 yıl önce
Bence sen ve senin gibiler bu takımın yakasından düşse daha süper olur
61 ts 61 2 yıl önce
Benim anlamadığım o kadar futbolcuyu gönderdik.bazilarindan para kazandık bazılarından kazanamadık en azindan gider azaldı.seyirci sayısı arttı diyorlar ts club satışları 2 kata çıktı ama.biz bi türlü bu haberlerden kurtulamadık.neden diye sormak istiyorum...başkan iyi niyetli ama yetersizzz..
Ercan 2 yıl önce
Anla ne kadar büyük bir bataktaydı takım İho ve Mu yönetimlerinde
Mert 2 yıl önce
rezilik dizboyu türkiyede baska takimdan haric böyle rezilikler hep trabzonspordan duydum aloo baskan nerdesin? balik dükani degil bu bir futbol camiyasi ne bu rezilik?
Salih 6107 2 yıl önce
Hani Federasyon ile Bankalar Birliği anlaşmışlardı. Kulüplerin borçları yapılandırılacaktı. Denebilir ki konu henüz olgunlaşmış değil. Arkadaş ben ölüyorum. Ben öldükten sonra bana hiç ilaç veya yiyeceğin faydası olmaz. Borçlarımız yapılandırılacaksa şimdi tam zamanıdır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@