İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!

Trabzonspor, yeni transferi İsmail Köybaşı'na imza töreni düzenledi.

Trabzonspor 24.07.2021, 16:40 24.07.2021, 19:34

Trabzonspor transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak kadrosuna kattığı İsmail Köybaşı için de imza töreni düzenledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun da katıldığı imza töreni bugün saat 16:30'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleşti.

İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!

İmza töreninde konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu "Kendisi ülke futbolumuzun değerlerinden. Tecrübeli, sağlam karakterli, teknik kapasitesi yüksek bir kardeşimiz. Futbol geçmişini zaten söylememize gerek yok. Hocamızın talepleri doğrultusunda kadromuza kattığımız bir oyuncumuz. Kendisine tekrar hoş geldin diyorum. Çok zorlu ve şampiyonluğu hedefleyen bir mücadelenin içerisine giriyoruz. Önümüzde fazla da bir süre kalmadı. Bu anlamda Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın da talepleri doğrultusunda, kadro yapılanması anlamında aramıza çok önemli oyuncular katıldı. İsmail de aramıza en son katılan ve en önemli oyunculardan bir tanesi. Futbol geçmişini biliyoruz ama belki de bu sene geçmişte verdiğin mücadelenin çok çok fazlasını isteyeceğiz ve bekleyeceğiz senden. Az önce de ifade ettiğim gibi çok zorlu bir sürecin içerisine giriyoruz. Bu anlamda bizim sana olan güvenimiz tam. Senin transferinin gerçekleşmesinde bize yardımcı olan Çaykur Rizespor Kulübü’ne ve değerli başkanı Tahir Kıran kardeşimize de çok teşekkür ediyoruz. Bu transferin gerçekleşmesinde, senim burada aramızda olmanda çok büyük katkıları oldu. Senin gelişim sürecinde emeği geçen ve seni bu noktaya getiren herkese de çok teşekkür ediyoruz. Az önce de ifade ettiğim gibi ülke futbolunun önemli oyuncularından, önemli değerlerinden bir tanesisin. Mücadelemiz zor, yolumuz çetin lakin bunu başarabilecek bir kadro oluşturduk. Onun için Allah yardımcın olsun, sakatlık vermesin. Başarılı olman en büyük temennimiz" ifadelerini kullandı.

İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!

İsmail Köybaşı ise yaptığı açıklamada "Başkanım öncelikle bu değerli düşünceleriniz için, bana güvendiğiniz için ve benim bu camiada olmamı sağladığınız için başta sizlere teşekkür etmek istiyorum. Konuşmalarınızdan da çok heyecanlandım, kalbim pır pır atıyor. Burada olmama vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum. Uyum ve ailenin gerçek başarıyı getireceğine inanıyorum. Özellikle bu ailede bunu sağlayacak olan başta siz, hocalarımız ve kulüpte yer alan herkesin bir olacağını ve bu birlikteliğin bizi başarıya götüreceğine inananlardan biriyim. Daha önce bunu deneyimledim, burada da bunu deneyimlemek için sabırsızlanıyorum. Ayrıca çok gururluyum. Kendimi en olgun ve verimliği olduğum dönemde hissediyorum. Fiziksel ve mental anlamda hazırım. Bir an önce sahaya çıkıp, takımımızın şampiyonluğunda pay sahibi olabilmek için sabırsızlanıyorum. Geldiğim ilk günden beri bana bu sıcak karşılamayı sağlayan herkese ayrıca çok teşekkür ediyorum. Trabzon’a gitmek için de çok sabırsızlanıyorum. Burada bu sevgi ve organizasyonu gördükçe, Trabzon’da yaşayacaklarımı hayal bile edemiyorum. Taraftarlarımızı çok özledik, onların beklentilerini de biliyoruz. Bizler bunun bilincinde her anı yaşayarak hedefe gitmeliyiz. Sizlerin desteğini ve isteğini de görüyorum. Sizlerin bu isteği içerisinde yer aldığım için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Yaşadığım her anın keyfini çıkararak ve bilinçli olarak bunun gururunu yaşayarak adım atmak istiyorum. Tekrar her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İsmail Köybaşı imza töreninin ardından 2 Ağustos’ta kutlanacakolan Trabzonspor'un 54. kuruluş yıl dönümü anısına 1967 adet forma satın aldı.

İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!

İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!

İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!

İsmail Köybaşı Trabzonspor'a imza attı: Gururlanıyorum!Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Yasin 2 ay önce
Marlon kadar idare etse yeter. Farukcan ile Serkan ile bir yere kadar gidilir defansta önemli olan tecrübe. O yüzden yönetim doğru hamleler yapıp genç futbolcuları tecrübeli olanlarla harmanlıyor. Zaten sol bek mecburen yerli olmak zorunda yoksa 3 yerli oynatma zorunluluğundan dolayı kanatlardan birini feda etmek zorunda kalacaktık. Bu transfer çok eleştirilir ama yönetim işine baksın zaten kim alınırsa eleştiriliyor Sorloth ilk geldiğinde ana bacı sövenler şimdi Come to Trabzon diye akım başlatıyor. Taraftarın ağzına bakıp transfer yapılmaz kulüpler profesyonellerce yönetildiği zaman başarı gelir. Ağaoğlu başkana güveniyoruz.
halil bilgin 2 ay önce
Zihniyete bak... Marlon kadar idare etse yeter.. diyor... Gönderdiğin futbolcunun yerine aldığın futbolcu daha iyi değilse SEN KULÜBÜ batırmak için herşeyi yapıyorsun demektir...
Baha burak 2 ay önce
Alınan oyunculara bakarsak, bu takım baskı yerse kaldıramaz. İlerde baskı kurabilecek oyuncu gurubu çıkmaz kadrodan. Orta saha genç ve dinamik bir ekipten kurulmaliydi. Ama ayağa pas ve top çevirme olarak başarılı olacağımızı düşünüyorum. Usta ayaklar var ilerde, son dokunuş da başarılı sonuçlar alabiliriz. Baskı yersek kaldirabilecek dinanizme sahip değiliz, defansa çok iş düşer bir görüntü var. Avcı ne yapıp edip, kondisyonu artırmalı ve gençlerden bir iki ismi ana kadro içinde mutlaka kullanacak seviyeye taşımalı. Shorlot gelmiyorsa boşuna santrafor almaya gerek yok. Uğurcan belli ki gitmeyecek, giderse de kaleci lazım değil. Kalan hazırlık maçları takımın ne oynayıp oynama yacağını görürüz. Avcı bu sene şampiyonluğu getirmek zorunda. Başka her sonuç basarisizliktir. Geçen sene yaptığı hatalar ortada, bu sene alternatifli kadrosu var. Umutum çok var.
Ts can 2 ay önce
Bence sakatlık yasamazsa takıma çok katkı verecek kaliteli ahlakli
Kocaeli Spor 2 ay önce
Hayırlı olsun
İyi transfer.
halil bilgin 2 ay önce
Bırakın bu şovları... Anlaşma yaparken "bak senin rakamı biraz yüksek tutuyoruz imza aşamasında yüklü miktarda forma alıyor görüntüsü içine girersin"... "tamam başkan"
Erdem 2 ay önce
Yerli oyuncu olması iyi oldu. Yeterli mi bence yeterli fakat hiç bir oyuncumuzu beğenmeyenler bu transferi de beğenmezler. Ben oyuncu yeterliliğinden daha çok oyuncuların gerekli özveride bulunmadıklarını düşünüyorum. Yani oyuncu kalitesi genellikle iyi fakat istekli oyun yok düşüncesindeyim. Aynı sorun milli takımda da oldu. Kadro kötü değildi oyuncular ya isteksiz yada formsuzdu. Yine geçen sezon fenevde çok iyi kadro ile 3. cü oldu. İnşAllah kazanmak için canını dişine takmış ve kazanmak için herşeyi yapan bir Trabzonspor izleriz.
MerNoire28 2 ay önce
Trabzonspor run adını duyunca vallahi bende heyecanlanıyorum.6milyon tl senelik banada verseler ben çaycılık bile yaparım.senin ederin maksimum 2milyon senelik.
Horyanlı Kazım 2 ay önce
Sayın başkanım futbolcular forma satmayı doğru bulmuyorum aslında formayı taraftalar alması lazım yolum çok uzakta olsa bile bende tarftar olarak görevimi herzman ki gibi yapıp inşAllah bütün taraftarlar sagilarimla forma satın alın inşAllah,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@