İngilizler Yusuf Yazıcı'ya kafayı taktı

izleyip beğendikleri genç oyuncuyu sıkı takibe aldılar.

Trabzonspor 28.08.2017, 08:41
İngilizler Yusuf Yazıcı'ya kafayı taktı

Teknik direktör Mourinho yönetiminde Premier Lig'deki şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Manchester United'ın gözlemcilerinden Kevin Stonehouse, Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'yı takibe aldı. Stonehouse'nin Yazıcı için, "Topla çok hareketli bir oyuncu. Ne yaptığını bilen, futbol zekası yüksek, harika bir çocuk" dediği dile getirildi..

Yorumlar (10)
Serkan 3 yıl önce
Ona bende kafayı taktım adam kendini messi sanıyor,Buraya yazıyorum böyle giderse ikinci barış memiş olur.
Murat 3 yıl önce
Bence değerini verene (10 - 15 milyon euro) hemen satın.
Yusuf 3 yıl önce
Adaşım tv de spor programları ni ve gazete spor sayfalarını okuma 2 haftadır üstüne koyacagina geri gidiyorsun bu kafayla devam edersen sende sıradan futbolcu olup kaybolur gidersin yeteneklerin farkına var ve avrupanin en büyük takımında kendini göster
Selim 3 yıl önce
15milyon Euro+şampiyonluk primi 3milyon Euro+ bir daha ki transferden %25
Nuri cebiroglu 3 yıl önce
Satalım hemen onur kıvrak ta yaptığımız hatayı yusuf da yapmayalım bu zihniyetle ve bu hocayla zaten şampiyonluğa oynayacağız diye de kimsenin inancı yok.hangi futbolcumuza teklif gelirse değerini bulunca satalım.
Savatanica 3 yıl önce
Gecen sezon 2 yil icinde 30 m€ ya cikabilir diye düşünüyordum ve hayranlikla izliyordum ama bu sezon tutuk.Vucut dili keyifsiz oldugu hissini veriyor.Korkarim böyle giderse 10 m€ civarinda kalir ve ikinci Salih Ucan vakasi olur.Ustelik bolgesine transfer yapilinca yedek kalma ihtimali bile var.Zira Ersun hoca 2 li defansif ortasahadan vazgecmeyecektir.Bence dunya yıldızı olma potansiyeli var,umarim da olur.
Tahir 3 yıl önce
Hemen satın iyi para paraları afrikali topculara verin kalanıda yiyin sonra Tirabzon şampiyon diye bağırın.Bu kafalarla çok daha bağırırsınız.Şampiyon olabilmek için Yusuflar çoğaltılmalı.Gökdenizi sattınız hani paralar o Gökdeniz hala oynuyor kalssydı ne olurdu yazıklar olsun
Mami 3 yıl önce
Satılsında belki futbolcu olur burda kalırsa sıradan biri olur gider
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@