7m

7m

hyundai

İmamoğlu'ndan Trabzonspor'a ziyaret

İBB Başkanı İmamoğlu, şampiyon Trabzonspor'u ziyaret ederek tebrik etti

Trabzonspor 04.05.2022, 17:35
İmamoğlu'ndan Trabzonspor'a ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Trabzonspor eski yöneticisi Ekrem İmamoğlu, Trabzonspor'u ziyaret etti.

Bordo mavili kulübün Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcıları Yalçın Orhan ve Zeyyat Kafkas ile yönetim kurulu üyeleri Zafer Göktaş ve Şemsetdin Hancı’nın yer aldığı ziyarete, CHP milletvekilleri Ahmet Kaya, Serkan Topal ve Turan Aydoğan ile CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ve İBB Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş katıldı.

Ekrem İmamoğlu, Başkan Ahmet Ağaoğlu nezdinde Trabzonspor camiasına Ramazan Bayramı ve şampiyonlukla ilgili tebrikte bulunurken, Başkan Ahmet Ağaoğlu nazik ziyaretleri için İmamoğlu ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu tarafından Ekrem İmamoğlu ve misafirlere günün anısına telkâri plaket ve forma hediye edildi.

Ziyaretin ardından Teknik Direktör Abdullah Avcı’yla bir araya gelen Ekrem İmamoğlu ve çocukları Beren ve Semih İmamoğlu, Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu şampiyonluğunu tebrik ettiler. Teknik Direktör Abdullah Avcı da ziyaret dolayısıyla İmamoğlu ailesine teşekkür etti.

İmamoğlu'ndan Trabzonspor'a ziyaret

İmamoğlu'ndan Trabzonspor'a ziyaret

İmamoğlu'ndan Trabzonspor'a ziyaret


Yorumlar (8)
muzaffer kalfa 2 hafta önce
Başkanım siyasetimizin sizler gibi güler yüzlü insanlara ihtiyacı var.İnşAllah her şey çok güzel olacak.Güzel Ailenize ve size tüm karadenizin sevgilerini sunarım.
yasar 2 hafta önce
imamaoğlu 6161 forma almış doğru mu?
Edgar 2 hafta önce
İstanbul Trabzon’a düşman ama adamları yöneten Trabzonlu puhahaha
Mantıksız 2 hafta önce
Her ne kadar Trabzonspor siyaset üstü olsada, E. İmamoğlu gibi Toprağına bağlı genç ve dinamik birine bu Ülkenin ihtiyacı var. Neymiş Efendim, İstanbul’a hizmet etmiyormuş ! Hizmet etmiyor mu yoksa ettirilmiyor mu ? Arada fark var !!
Semih Atik 2 hafta önce
Bu ülkeye Trabzonsporlu bir Cumhurbaşkanı yakışır. FB linin neler yaptığını gördük.
Ahmet 2 hafta önce
Adam gibi adamlar. Kıskananlar çatlasın.
salih 2 hafta önce
HDP SEVEN, DEMİRTA HAYRAHI, ÜLKEMİ DIŞARI SİKAYET EDEN, DEMOKRASİ YOK DEYİP SEÇİMLE İKTİDARA GELEN, İSTANBUL DA HALA DAHA BİR PROJESİ OLMAYAN, VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRMEYEN BU KİŞİ DEĞİL Mİ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ.
tın li 2 hafta önce
iyi ki kulüp yönetiminde değil egzotik enflasyon.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@