7m


7m

hyundai

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş sözler: Şampiyonlukları bu kez çalamadılar

Trabzonspor’un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 16.05.2022, 13:14
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş sözler: Şampiyonlukları bu kez çalamadılar

Trabzonspor’un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Olimpiyat Stadı’nda oynanan Trabzonspor-Altay maçı sonrasında flaş açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu, "Hırsızlar şampiyonluğu be sefer çalamadıkları için bu ezikliğini bir şeyle dolduracaklar" diyerek kazanılan şampiyonlukla ilgili tepkili söylemlerde bulunanlara sert sözler söyledi.

Hacıosmanoğlu, şunları söyledi: “Yıllardan beri Trabzonspor ’un şampiyonluğu çalındığı için insanlarda özlem vardı, birikim vardı. Birikimi sağ olsun Ahmet başkan, yönetim kurulu, teknik kadro, futbolcu kardeşlerimiz, taraftarlarımız bütünleşince şampiyonluk geldi. Ahmet başkana öncelikle şükranlarımı sunuyorum. Böyle bir başarıyı bu insanlara yaşattı. Bize her yer Trabzon diyoruz. Amerika’sı, Londra’sı, Hollanda’sı… Ama İstanbul diyorlar ne işiniz var burada. Böyle işimiz var işte, 70 bin kişiyle maç oynarız. Muhteşem, Trabzonspor’un taraftarı muhteşem. Her şeyden önemlisi bu kadar kalabalık bir araya toplanıp da medeniyet dersi vermeleri de önemliydi. Hiçbir olay çıkmadı. Ne Trabzon’daki şenliklerde ne burada. O da bir ders. İnşallah devamını da görürüz ve kutlamaları yaparız.”

Ahmet Ağaoğlu ve Muharrem Usta ile görüntülenmesi ile ilgili Hacıosmanoğlu, “Normalde locada seyrediyordum. Başkanların yanına gittim. Özel bir şey konuşmadık. Şu anda zaten konuşacak bir şey yok şampiyonluğu yaşamak lazım” dedi.

Trabzonspor’un şampiyonluğuna gölge düşürmek isteyenlerle ilgili Hacıosmanoğlu, “Hırsızlar şampiyonluğu bu sefer çalamadıkları için bu ezikliğini bir şeyle dolduracaklar. Ona yer arıyorlar. Ama taraftarımız gereken cevapları veriyor” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (6)
? 1 ay önce
şu şampiyonluk kutlamalarımız bir bitsin ????? kadıköyü trabzonun ilçesi yapacağız........
Hasan 1 ay önce
Sayın eski Başkan; sizin yaptığınız borçlar olmasa çok daha rahat şampiyon olurduk. Fütursuzca, hunharca harcadınız kulübün paralarını. TS fakirleşti, siz büyük müteahhit oldunuz. Uzak durun lütfen bu kulüpten
Erdem 1 ay önce
Dış güçler olabilir fakat asıl sorun bizim kendi iç güçlerimizde idi. Bu dediğimi seneye daha güzel göreceğiz. Şuan yine en favori takım biziz ki bunu baskı oluşturmak için söylemiyorum. Bakalım hangi doğruları hangi yanlışları yapacağız. Yine doğrularımız yanlışlarımızdan fazla fazla olursa seneye de yine şampiyon biziz. Bu arada muharrem ve sen çok büyük bir bataklığa soktunuz bizi hacıosman. Kendinizi affettirmek için daha güzel yöntemler denemelisiniz tabi ki her şey para değil ama az da olsa kesinin de ağzını açmalısınız yardım kampanyasında.
Adnan 1 ay önce
YAhu birde eski baslanlara atip tutturmayin,o zamanki sartlar neyi gerektiriyor ise onlari yapti.Siz tafartarlar degilmiydiniz ona,AL AL onuda al bunuda al yazan?Adam aldi cikta iyi Topculari aldi ama maalesef Sampiyon olamadik.Her eski baskana nicin kötü yazi yazarsiniz anlamiyorum?
baba 1 ay önce
Borçsuz takım varmi sanki borcu Hacıosmanoğlu icat etti. Şimdi borcun alası yapılıyor. İçerdeki turoller olmasaydı destek verilseydi o zamanda olurduk.Trabzonsporun her taraftarı değerlidir. Kimseyi küçümsemeye gerek yok.Kazanmak tir önemli olan eleştiri kolay dir. Sevmediğinizi başkalarıda sevmeyecek kuralı yoktur. Dünya kimisenin olmadığı gibi Trabzonspor da kimsenin değil. Herkes Başkan olabilir.Olabilmeli.Ben yaptım oldu yok.Doğrulara saygılar.
COVANNİ 1 ay önce
adamlarda şampiyonluk kadrosu kurmaya çalıştılar ama olmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@