banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Hüseyin Çimşir'den mesaj var: Önyargı kötüdür

Trabzonspor teknik direktörü Çimşir mesaj yayınladı

Trabzonspor 15.01.2020, 14:38 15.01.2020, 15:39

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir, kulübün resmi sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayınladı. Taraftara seslenen Çimşir, kendisi hakkındaki ön yargıları kırmak için özellikle başarılı olmak istediğinin altını çizdi.

Çimşir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Takımın potansiyeli olarak herkesin bir beklentisi var. Hepimizin bir beklentisi var. Ben de taraftar olsam kafamda “acabalar” olabilir. “Acaba yapabilecek mi, becerebilecek mi, bunlar doğal şeylerdir. Ama ön yargı kötüdür. Yapamaz edemez  demek kötüdür, doğru bir yol değildir . Niye benim potansiyelimi bilmiyor. Antrenörlük potansiyelimi bilmedikleri zaman veya bilip de bunu yapamaz başaramaz demek bir önyargı. Bu önyargıyı da kırmak kolay bir iş değildir. Onun için özellikle başarılı olmam gerekiyor.

Ben şunu söylüyorum, taraftarlar kimsenin tarafı olmasın, taraf olacakları yer Trabzonspor. Bu camianın etrafında birleşsinler. Bu oyuncu da olur, antrenör de olur, sevebilirsiniz sevmeyebilirsiniz ama bu kulübün ben teknik direktörüysem oyuncu da formasını giyiyorsa koşulsuz şartsız destek olmak zorundadır. Ondan sonra zaten gidişatta bir olumsuzluk olacaksa tepkilerini gösterebilirler bunda bir sıkıntı yok . Benim ricam bu takımın yanında olsunlar, destek olsunlar, Trabzonspor’un taraftarı olsunlar, biz yan yana durursak biz bize yeteriz.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
Vatandaş 9 ay önce
Yolun ve yolumuz açık olsun inşaAllah. Güvenimiz tam .Sezon sonu kupayı kaldırmak en büyük hayalimiz Rabbim nasip eyle Amin
Oktay 9 ay önce
Ersun Yanal dan daha başarısız olmaz.Git dendinmi giden,gel dedinmi gelen,sesini çıkarmayan,Kulubü Milyonlarca lira zarara sokmayan Tazminat istemeyen insanlar dır Hüseyin gibi insanlar.InsAllah başarılı olursun.
Can CANDAŞ 9 ay önce
Helal sana HÜSEYİN hep birlikte şampiyonluğa
mustafa güleç 9 ay önce
Kimse anansının karnında hoca olmadı herkez bir yerlerde yetişti hüseyin hocam dik duracaksın maçları iyi okuyacaksın dogru değişim yapacaksın hepsi bu elinde türkiyenin en iyi kadrosu var bana göre yüce rabbim yardımcın olsun başarılar
Hasan Kologlu 9 ay önce
Allah utandirmasin.Her seyin basi sabir.Taraftarda hep iyi yonde destek olmali,
Nm 9 ay önce
Hüseyin adamdir
23Harput61 trabzon 9 ay önce
Ben içimden geçiyorki ilk haftaları kayıpsız geçersek ipi göğüsleriz.inşeAllah sakat vermeden hakem faciaları yaşamadan takımda dik oynayıp rakibi boğan bir oyun oynarsa eminimki şampiyonluk gelecektir.
Nizam 9 ay önce
Bizseni destekliyor ve başarılı olacağını biliyoruz herzaman destek herzaman yanındayız
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@