Hüseyin Çimşir'den mesaj var: Önyargı kötüdür

Trabzonspor teknik direktörü Çimşir mesaj yayınladı

Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir, kulübün resmi sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayınladı. Taraftara seslenen Çimşir, kendisi hakkındaki ön yargıları kırmak için özellikle başarılı olmak istediğinin altını çizdi.

Çimşir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Takımın potansiyeli olarak herkesin bir beklentisi var. Hepimizin bir beklentisi var. Ben de taraftar olsam kafamda “acabalar” olabilir. “Acaba yapabilecek mi, becerebilecek mi, bunlar doğal şeylerdir. Ama ön yargı kötüdür. Yapamaz edemez  demek kötüdür, doğru bir yol değildir . Niye benim potansiyelimi bilmiyor. Antrenörlük potansiyelimi bilmedikleri zaman veya bilip de bunu yapamaz başaramaz demek bir önyargı. Bu önyargıyı da kırmak kolay bir iş değildir. Onun için özellikle başarılı olmam gerekiyor.

Ben şunu söylüyorum, taraftarlar kimsenin tarafı olmasın, taraf olacakları yer Trabzonspor. Bu camianın etrafında birleşsinler. Bu oyuncu da olur, antrenör de olur, sevebilirsiniz sevmeyebilirsiniz ama bu kulübün ben teknik direktörüysem oyuncu da formasını giyiyorsa koşulsuz şartsız destek olmak zorundadır. Ondan sonra zaten gidişatta bir olumsuzluk olacaksa tepkilerini gösterebilirler bunda bir sıkıntı yok . Benim ricam bu takımın yanında olsunlar, destek olsunlar, Trabzonspor’un taraftarı olsunlar, biz yan yana durursak biz bize yeteriz.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 15:39
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 ay Önce

Yolun ve yolumuz açık olsun inşaAllah. Güvenimiz tam .Sezon sonu kupayı kaldırmak en büyük hayalimiz Rabbim nasip eyle Amin

Oktay
Oktay - 3 ay Önce

Ersun Yanal dan daha başarısız olmaz.Git dendinmi giden,gel dedinmi gelen,sesini çıkarmayan,Kulubü Milyonlarca lira zarara sokmayan Tazminat istemeyen insanlar dır Hüseyin gibi insanlar.InsAllah başarılı olursun.

Can CANDAŞ
Can CANDAŞ - 3 ay Önce

Helal sana HÜSEYİN hep birlikte şampiyonluğa

mustafa güleç
mustafa güleç - 3 ay Önce

Kimse anansının karnında hoca olmadı herkez bir yerlerde yetişti hüseyin hocam dik duracaksın maçları iyi okuyacaksın dogru değişim yapacaksın hepsi bu elinde türkiyenin en iyi kadrosu var bana göre yüce rabbim yardımcın olsun başarılar

Hasan Kologlu
Hasan Kologlu - 3 ay Önce

Allah utandirmasin.Her seyin basi sabir.Taraftarda hep iyi yonde destek olmali,

Nm
Nm - 3 ay Önce

Hüseyin adamdir

23Harput61 trabzon
23Harput61 trabzon - 3 ay Önce

Ben içimden geçiyorki ilk haftaları kayıpsız geçersek ipi göğüsleriz.inşeAllah sakat vermeden hakem faciaları yaşamadan takımda dik oynayıp rakibi boğan bir oyun oynarsa eminimki şampiyonluk gelecektir.

Nizam
Nizam - 3 ay Önce

Bizseni destekliyor ve başarılı olacağını biliyoruz herzaman destek herzaman yanındayız


SIRADAKİ HABER