7m


7m

hyundai

Hugo'nun yerine 3 aday

Trabzonspor'da Hugo'nun sakatlanması sonrası kimin forma giyeceği merakla bekleniyor

Trabzonspor 03.03.2022, 08:47
Hugo'nun yerine 3 aday

Edgar’ın ardından Hugo’nun da sezonu kapatmasıyla eldeki tek yabancı stoper Denswil kaldı. Hollandalı futbolcu, savunmanın yeni lideri olacak.

Hugo’nun yerine ise 3 aday var; Ahmetcan Kaplan, Hüseyin Türkmen ve genç transferlerden Taha Altıkardeş. Fenerbahçe derbisinde Denswil’in partnerinin Ahmetcan olması bekleniyor. İlerleyen süreçte defansta sıkıntı yaşanırsa, Abdullah Avcı, Dorukhan’ı da bu bölgede kullanmayı düşünüyor.


Yorumlar (24)
Erdem 4 ay önce
Adın çıkacağına adın batsın demişler, bence doğru demişler fakat Hüseyin de adının çıkmasına hiç itirazı yok. Hüseyin kardeşim, Egemen Hoca gibi avantajın var, eksiklerini kapa formayı kap aksi halde, bu zamanda forma giyemeyen adamı kimse bu takımda tutmaz.
ismail 4 ay önce
hüseyini oynatmama sebebi hava toplarında takımın eksik kalacak olması yoksa denswil ile hüseyin şuanda en iş yapar defans hattı
tr 4 ay önce
Bunu söylemek acı veriyor ama sağ stoper olarak Hüseyin diğer gençlerin çok daha ilerisinde.
BLUEB 4 ay önce
hüseyinin yapacağı en iyi iş hastayım deyip kadroya bile girmemesi takımıda kendinide seyirciyide yakacak yoksa kendine verilen şans kime verilse stoper sorunumuzu bitirmişti
tr ye cevap 4 ay önce
taha var bursaspordan aldığımız izlemeni tavsiye ederim dostum
Adnan 4 ay önce
En iyisini Elbette Abdullah Avci yapacak.Her agizdan baska ses cukmasin.Inanin güvenin birlik olun.
mk 4 ay önce
Ahmetcan doğru tercih olmaz, BERAT ya da Dorukhan daha iyi bir seçim gibi, hatta kabul etmek güç olsa da Hüseyin de Ahmetcan a göre daha akıllı bir tercih olurdu.
BLUEB 4 ay önce
Dorukhan sakat Berat mümkün değil Hüseyin oynayacağına 10 kişi oynayalım daha iyi
ADEM ÖZCELEP 4 ay önce
HAKLİSIN
Mahmut 4 ay önce
Ahmetcan Kaplan ve Taha Altıkardeş ALLAHIN izniyle verilecek görevi sorunsuzca yerine getireceğine inanıyorum. Taraftara güven verici şekilde duruşları ve oyunları var.
bükü 4 ay önce
Bu nasıl bir talihsizlik yaa
şampiyon trabzon 4 ay önce
fb 0 ts 3
doğan yıldız 4 ay önce
herkes ahmetcan ı eleştiriyor ama gollerden önce çıkarken bakasetas ın topu kaybetmesinden kimse bahsetmiyor. ahmetcan ın yaşadığı talihsizlik o kadar. çok iyi olacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@