alexa metrics

banner536

Hosseini'nin eski kulübü Trabzonspor'u şikayet mi etti?

Trabzonspor için İran'dan gelen iddia yine can sıkacak. İddialara göre Esteghlal kulübü Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etti

Trabzonspor 31.01.2019, 11:10 31.01.2019, 14:36
Hosseini'nin eski kulübü Trabzonspor'u şikayet mi etti?

Haber61 Spor Servisi

Geçmişteki transfer ücretlerini ödeyememesi nedeniyle transfer tahtası kapatılan ve UEFA'nın FFP kurallarına uyamayan Trabzonspor için bir can sıkan haber de İran'dan geldi.

İran basını, sezon başında Trabzonspor'un Esteghlal kulübünden transfer ettiği Majeed Hosseini için bonservis bedeli ödemesinin geciktiğini ve bu nedenle Esteghlal'in konuyu FIFA'ya taşıdığını yazdı.

Bordo mavili kulübün 400 Bin Dolarlık ödemeyi yapmadığı belirtilen haberlerde İran ekibinin de maddi sıkıntılar nedeniyle Trabzonspor'dan ödeme beklediği kaydedildi. Ayrıca Esteghlal yöneticilerinin bir süredir ödeme almak için yaptıkları girişimlerin de sonuçsuz kaldığı yazıldı.

TRABZONSPOR'DAN İLK YORUM

İran ekibinin Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki haberlerin yayılması sonrasında Haber61'in ulaştığı bordo mavili yöneticilerin ilk yorumu ise "Bize konuyla ilgili herhangi bir resmi yazı gelmedi" şeklinde oldu.


Yorumlar (32)
Tahir 3 yıl önce
Biran önce kulubu bu hale getirenlere araştırma yapılsın hesaplar araştırılsın zarsrı kendilerinden tahsis edildin.Bu takım asla bu krizler ile şampiyon olamaz bir an önce eski yöneticileri sorgulayın ne bu uçan kuşlara borluyuz.Bütün medicalpark hastaneler büyütülmüş üç yıl içinde.
Çiko 3 yıl önce
Kardeş artan döviz kurları bu kadar borcun sebebi..Başka bir şey değil ..
Savatanica 3 yıl önce
Bize resmi yazi gelmedi he.Sanirim yazi gelince odeme yapmadiginizi anlayacaksiniz.
Dede 3 yıl önce
Eski başkanlar borçları odesin
acg 3 yıl önce
Taraftar yardım etmeli. Külüp pahalı futbolculardan kurtulmalı. SMS atmalı. Her ay 1 SMS atsak kimseye dokunmaz. Ama damlaya damlaya göl olur. Kulüp küçülmeli.Pahalı topçulardan ve Fuzuli masraflardan kaçınmalı.
Gurbet 3 yıl önce
Iranliyidami eski yonetim aldi bunlarin hepsi ayni
Yusuf 3 yıl önce
Eski yönetim almadı ama eski yönetimin borcunu ödüyoruz hala
Yusuf 3 yıl önce
Eski yönetim almadı ama eski yönetimin borcunu ödüyoruz hala
61 3 yıl önce
ödemesini yapamayacağınız topçuları neden alıyorsunuz gecmişteki yönetimi eleştiryorsunuz sizde aynısınıznyapıyorsunuz.
Köksal 3 yıl önce
Bu kulüp nasıl yönetiliyor tvye çıkıp devamlı biz şunu biz bunu yaptık diyorsunuz,bu oyuncuyu siz aldınız,eğer böyle birşey varsa sınıfta kaldınız,bu idari konuları kim takip ediyorsa bu işi bıraksın istifa etsin,ödeme takvimi diye birşey var hiçmi bakmıyorsunuz,transfer cezası almak için herşeyi yapıyoruz ondan sonra fifa ceza verdi oluyor,çıkın açıkça söyleyin biz artık transfer yapmayacağız altyapıdan oyuncu gelecek diyin bizde bilelim
Erdem 3 yıl önce
Şu kulübü kapatın gitsin.Bu nedir medine dilencilerini geçtik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@