7m


7m

hyundai

Hollanda'dan Cornelius iddiası

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Cornelius'u PSV'nin istediği öne sürüldü

Trabzonspor 23.03.2022, 09:40
Hollanda'dan Cornelius iddiası

Ligde rakip fileleri 12 kez havalandıran ve Trabzonspor ’un en golcü ismi konumundaki Cornelius için Avrupa kulüpleri şimdiden devreye girmeye başladı.

Hollanda basınına göre PSV, Danimarkalı forvetle yakından ilgileniyor ve sezon sonunda teklif yapmaya hazırlanıyor.

Fırtına’nın sezon başında 5 milyon Euro’ya renklerine bağladığı Cornelius’un sözleşmesinde 20 milyon Euro’ya serbest kalır maddesi var. 
 


Yorumlar (5)
deniz 3 ay önce
Satılabilir. Ben bu adamı sevemedim. Çok ağır. Çalım atamaz top süremez hava toplarında öyle çok iyi değil. zor golleri atıyor. Kolaylarını kaçırıyor.
Erdem 3 ay önce
Bence de ağır ama bir söz var, pirince giderken bulgurdan olmak. Conelius yerine Afobe ve Koita gibi adam gelecekse sakın satmayın. Ama ondan iyisi gelecekse ederinde satın tabi ki. Göztepe maçında Visca ve Ömürün depara kalkıp attığı gol var, her ne kadar pası O atsa da Ömür ve Viscanın koşusunu yapıp topu süremez, ağır kalıyor. Bence Cornelius bizim takımın tam forveti değil fakat yine de faydalı. Kısaca Corneliusdan iyisi alınmak kaydı ile satılabilinir.
desteptul.... 3 ay önce
satin ,
shorlot gelsin .
Trabzonspor 3 ay önce
Sevmediğiniz ve satısına onay verdiğiniz için sezen sonu satacagız :) Sakamısınız
Yukselll 3 ay önce
Mavra...Kimse ona, o kadar patra vermez...Bizde devam eder. İyi veya kötü olduğundan anlamam ben. Yararlı oldu mu? Oldu. PSV o paraları vermez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@