7m

7m

hyundai

Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan ALİ Koç'a tepki! "Hiç bir aklıselim Fenerbahçeli inanmıyor"

Hacısalihoğlu, "Ali Koç’un söylediklerine artık hiç bir aklıselim Fenerbahçeli inanmıyor" dedi.

Trabzonspor 09.05.2022, 13:10
Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan ALİ Koç'a tepki! "Hiç bir aklıselim Fenerbahçeli inanmıyor"

Trabzonspor Eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı açıklamalara dikkat çekerek "Ali Koç'un söylediklerini artık hiç bir aklıselim Fenerbahçeli inanmıyor. Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığı yapmaya devam ediyor" dedi.

Trabzonspor Eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, gündeme ilişkin açıklamalar yaparken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sözlerine dikkat çekti ve "Fenerbahçe’nin başındaki adam artık iyice bardağı taşırdı. Net ve kesin bir dille Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığı yapmaya devam ediyor. Halkı kelimenin tam manasıyla kin ve nefret tohumlarıyla birbirine düşürmeye çalışıyor. Bu kişinin ilgili yasa hükümlerince değerlendirilip değerlendirilemeyeceği yargının konusu ama bizi ilgilendiren, haklı bir şampiyonluğun ardında dile getirilen ipe sapa gelmez söylemlere bir son verilmesi" dedi.

Trabzonlular ve Trabzonsporluların büyük bir olgunluk ve sağduyu göstererek tahriklere kapılmadığını belirten Hacısalihoğlu, "Belli ki bu durum kendisinin daha da fazla ayarlarını bozuyor. Futbolla ilgili bütün tercihleri yanlış çıkan, başkanlığı döneminde kendisi hariç 4 kulübün şampiyonluğunu gören, camiasında kredisini tüketmiş, transferde defalarca çuvallamış birisi konumundaki Fenerbahçe Başkanı’nın bütün gayretinin, sözde düşmanlar oluşturarak görev süresi için zaman kazanmak olduğunu sokaktaki çocuk bile anlıyor. Müzeye yeni kupa koyamayan bir başkanın, fi tarihindeki başarıları dayatmaya çalışması, içine düştüğü acziyetin en çarpıcı göstergesidir" ifadelerini kullandı.

"Ali Koç’un söylediklerine artık hiç bir aklıselim Fenerbahçeli de inanmıyor" diyen Hacısalihoğlu, "Onların büyük bölümü bir an önce kendisinden kurtulacakları günün hayalini kuruyorlar. Bunlar, onların iç meselesi ama rakiplerine sorarsanız hemen hepsi 'Ali Koç ömür boyu başkan kalsın' diyeceklerdir" dedi.


Yorumlar (3)
arslan 2 hafta önce
sayın başkanım aklıselim fenerbahçe taraftarı varmıdır acaba
Gazipaşalı.. 2 hafta önce
Ali koç f.b camiasına hesap vermekte zorlanıyor. Kendisi yapmış olduğu çok yüksek rakamlı transferlerin hesabımı veremiyor. Şampiyonlukla yola çıkan bu kafa sonunda hüsrana uğrayınca bu durumlara düştü.Gündemi bu alanlara kaydırmaya çalışıyor.
Erdem 2 hafta önce
Dünku Bektaş li bence troll. Jimnastikçi mallar 3 kupa almış Çebiyi istifaya çağırırken, fenevli kıymetli mallar ali koç istifa diyemiyor. Neymiş efendim ali koç Bektaş in hakkını bile savunuyor. ali de çok sever beştaşı. Ya bu salaklar her takımda mevcut. Fakat ali koçun arkasında değişik bir güç var. Ali koçu sadece bu güç ayakta tutuyor. Bakalım ali veli şampiyon olamadan kaç yıl daha o koltukta kalacak. Ona rakip çıkabilecek mi ? Neyse cinconların Fatih Terimi kovması yanlıştı ama ne diyeyim rakiplerin salaklığı benim işime gelir.... inşAllah 3 yıl daha şampiyon oluruz bu şaka değil akıllı olmayı basarabilirsek yapabiliriz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@