7m


7m

hyundai

Hamsik'te son durum! İlk 11 için hazırlanıyor

Trabzonspor'da Hamsik gözü ilk 11'e dikti.

Trabzonspor 16.02.2022, 08:58
Hamsik'te son durum! İlk 11 için hazırlanıyor

Trabzonspor'da Slovak yıldız Marek Hamsik'in 3 maçlık forma hasreti Konyaspor karşılaşmasının son bölümünde sona ermişti. Kendini hazır hisseden Slovak yıldız yeniden ilk 11'e dönmenin hazırlığını yapıyor.

Trabzonspor 'un istikrar abidesi Marek Hamsik ligdeki Sivas maçında yaşadığı sakatlığın ardından 3 hafta forma giyememişti. Giresun ve Kasımpaşa maçlarında kadroya alınmayan Slovak yıldız Galatasaray deplasmanında ise kulübede beklemişti. Marek Hamsik'in forma özlemi hafta sonu Konyaspor önünde sona ermişti. 71'de Bakasetas'ın yerine oyuna giren Slovak oyuncunun gözü şimdi ilk 11'de. Hafta içinde yapacağı çalışmalarla eksiğini kapatmakta kararlı olan Hamsik'in teknik direktör Abdullah Avcı ile görüşüp ilk 11'de oynama isteğini ileteceği öğrenildi. Avcı'nın da idmanlardaki durumuna göre Hamsik'i ilk 11'e almayı düşündüğü bildirildi.


Yorumlar (2)
abdullah 4 ay önce
"Slovak oyuncunun gözü şimdi ilk 11'de. Hafta içinde yapacağı çalışmalarla eksiğini kapatmakta kararlı olan Hamsik'in teknik direktör Abdullah Avcı ile görüşüp ilk 11'de oynama isteğini ileteceği öğrenildi. Avcı'nın da idmanlardaki durumuna göre Hamsik'i ilk 11'e almayı düşündüğü bildirildi." Bu bilgileri Kimler öğrendi(!) ve kimler bildirdi ise artık(!)
haşim 4 ay önce
adamın dibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@