Hamsik neden Trabzonspor'u seçti? Babası açıkladı

Trabzonspor'un yeni transferi Marek Hamsik'in babası açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 23.06.2021, 11:36
Hamsik neden Trabzonspor'u seçti? Babası açıkladı

Trabzonspor’un yeni transferi Marek Hamsik’in babası Richard, Slovakya’da Sport.sk’ye konuştu. Bordo-mavili kulübün 34 yaşındaki oğlu Marek Hamsik’in son durağı olacağını itiraf etti.

Sorulan, “Bir sonraki durak olarak neden Trabzonspor'u seçtiniz?” Sorusuna Hamsik’in babası; "Ona Schalke ve Katar'da ilgi vardı. Ancak bunu ancak Euro 2020’den  sonra çözmek istediler. Trabzonspor ise turnuva öncesi imza atmak istedi. Kulübün sahibi, başkanı ve teknik direktörü Hamsik’i aradı. Ona 34’üncü doğum gününden önce geri çevrilmeyecek bir teklif sundular. Bunu Marek'in etrafında inşa etmek ve şampiyonluk için savaşmak istiyorlardı” diye cevapladı.

 “İki yıllığına imza attı. Sözleşmenin bitiminden bir ay sonra 36 yaşında olacak. Trabzonspor, Marek'in kariyerinin son kulübü mü?” Sorusuna ise Hamsik’in babası; “Açıklamayı ona bırakacağım ama Trabzonspor'un son kulübü olacağını söylemeye cüret ediyorum” diyerek konuya açıklık getirdi.

Hamsik neden Trabzonspor'u seçti? Babası açıkladıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
veysel 1 ay önce
tabıkı para ıcın ınsAllah aldığı parayı hak eder
BenDeniz 1 ay önce
Neden mi Trabzon’u seçti,emekliliği yanaşmıştır Trabzonspor güzelde para vermiştir ondan Trabzon tercih etmiştir
Derdo61 1 ay önce
Hamsik sosa gibi degil, sakatlik gecirmemis aldigi paranin hakkini her takimda vermis trabzonsporda hakkini verecegine tam inaniyorum.
Araklı 1 ay önce
Başarısını bir görelim bakalım. Boyle çok şöhretli topcular alıp üzerine para verip gonderdik. ????
King 1 ay önce
Neden mi baba gayet açık anlattı. Paraya geldik. Yoksa ne işi olur adamın burda.
Erdem 1 ay önce
İnşAllah çok güzel bir sezon geçirir bir 2 yıl daha oynar Hamsik. Şuan ki kadro bozulmamalı, çünkü yeni gelenler verimli olmasa bile eski kadro ile yine zirveye oynayabiliriz bu sezon ki gibi, son haftalardaki hedefsizlik ve beraberlikler yüzünden puan farkı açıldı ki, yeni gelenler zaten iyi çıkarsa Süper Ligin en iyi kadrosu zaten bizde olur işte o zaman güzel şeyler illa ki olur, en az 1 kupa Trabzona gelir ki neden 3 kupa olmasın. Jimnastikçilerin yapabileceğini biz niye yapmayalım, bunun için eski kadro bozulmamalı.
alı 1 ay önce
ulan kim bedava oynuyor.tabiki paraya geldi.
Rami 1 ay önce
Çok kaliteli bir oyuncu.Berat ile mükemmel iş yapacaklar.Yaşı tam olgunluk çağı genç değil ama veteran da asla değil..
Hamsi61 1 ay önce
Neden mi neden mi? Dikkatinizi çekerim trabzonspor olunca gerisi teferruat. Daha iyi takım, henüz piyasaya çıkmadı. Tabii ki trabzonspor olacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@