"Hamsik'in performansı hayal kırıklığı değil"

Trabzonspor'un yeni transferi Marek Hamsik'in Slovakya Milli Takımı'ndaki performansını Erman Özgür yorumladı

Trabzonspor 24.06.2021, 10:23

Yeni sezonda kadrosunu yeni transferlerle güçlendiren Trabzonspor, Slovak oyuncu Marek Hamsik'i kadrosuna katmıştı.

Tivibu Spor'da konuşan Trabzonspor'un eski futbolcularından Erman Özgür, EURO 2020'de İspanya'ya 5-0 mağlup olan Slovakya Milli Takımı'nın kaptanı Marek Hamsik'in bu maçtaki performansını yorumladı.

Forvet hattında ya da rakip sahada sorumluluk alan oyuncunun her zaman değerli oyuncu olduğunu ifade eden Erman Özgür, "Çok kolay da top kaybetmeyen bir oyuncu. Performansı biraz Slovakya Milli Takımı'yla alakalı. Hamsik'in büyük hayal kırıklığı yaratan bir performans sergilediğini düşünmüyorum" dedi.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Türker 1 ay önce
Bakasetas,Ekuban,yunus mallı ve A.Ömür gbi 4 tane 10 numara varken,birisi bana neden Hamsik i transfer ettiğini açıklayabilir mi Abdullah Avcı nın???
DUMANOĞLU 1 ay önce
marek çok rol üstlenmedi topu kullanma becerisi üst düzey evet ama öyle orta sahayı deleyim takımı hücuma kaldırayım böyle bir topçu değil, oyunu okuyabilen alan bulan ve yaratan, ceza sahası şutör özelliği olan, hala üst düzey oynayabilecek bir potansiyel. bu sene yunus un belki biraz daha kanat özelliğini kullanmayı deneyebiliriz. dolayısıyla efecan da ısrar etmemeliyiz bir hazırlık kampını görelim önce. yusuf sarı da satılmamalı ayrıca...
hataylı 1 ay önce
eyer sen hamşik için bunu söylüyorsan ya futboldan anlamiyirsun yada sadece nefes aldığın icin yaşıyorsun sosanin 10 gömlek üstü maradonanin rekorunu kıran birine böyle konuşyorsan aklinda sorun var demek
mehmet 1 ay önce
etma kardeşim bu yazdıklarından hiç biri 10 numara değil.
Temel 1 ay önce
İzle ve bekle sabreden derviş muradına ermiş
Oflu 1 ay önce
Marek HAMSİK'in Milli takıdaki perfomansı kesinlikle hayal kırıklığı.
halil bilgin 1 ay önce
Biz sosaya yürüyor diyorduk... Bu adam yürümüyor adeta emekliyerek top oynuyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@